• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

viktorlantos

Alapító
Admin
Időközben befutott az ONF szállítmány is 👍;)

ZaCK

VIP kertész
Növényfejek,figyelem! :)

A hétvégére való tekintettel igyekeztünk feltankolni mindenből,mi szem-szájnak ingere:
Tele vagyunk szép,nagy zöld neonokkal.
Nagyon szépek a méz és a kobalt gurámik,utóbbiból van színben passzentos lány is.
Van még ruby tetra bőséggel,de csapjatok le rá,mert nem állandó belöle az ellátás.
Érkezett p.paskai,hiányzott a palettáról mostanában.
Szép pirosak az amandák és jó pocakosak is,már nem kell hízlalni őket.
Endlerből három féle színváltozatból is válogathattok. ;)
Felkerült a kínálatba a cory.similis.Nagyon mutatós kis harcsa.
Sikerült végre szerezni lovacska lazacot,nekem nagy kedvencem a nem mindennapi testtartásával.
Szépek a crs garnélák,jól sikerült a színkeverés. :)
Még egy újítás a végére:brevibora dorsiocellata.Egyszerű,de mutatós csapat hal,szépen együtt mozognak.
Nagy választék van betta hímekből és van hozzájuk pár lány is.
A szokásos algázókból tele vagyunk:zebra,hagyma,süni és sisak - csigák,otocinclus,amano garnéla,sziámi algázó;van minden,ha segítség kell az algák ellen.

A dekor szekció is fel lett szépen töltve,hogy legyen miből válogatni.Gyertek,gyertek... :)

csizmt

Főkertész
Növényfejek,figyelem! :)

A hétvégére való tekintettel igyekeztünk feltankolni mindenből,mi szem-szájnak ingere:
Tele vagyunk szép,nagy zöld neonokkal.
Nagyon szépek a méz és a kobalt gurámik,utóbbiból van színben passzentos lány is.
Van még ruby tetra bőséggel,de csapjatok le rá,mert nem állandó belöle az ellátás.
Érkezett p.paskai,hiányzott a palettáról mostanában.
Szép pirosak az amandák és jó pocakosak is,már nem kell hízlalni őket.
Endlerből három féle színváltozatból is válogathattok. ;)
Felkerült a kínálatba a cory.similis.Nagyon mutatós kis harcsa.
Sikerült végre szerezni lovacska lazacot,nekem nagy kedvencem a nem mindennapi testtartásával.
Szépek a crs garnélák,jól sikerült a színkeverés. :)
Még egy újítás a végére:brevibora dorsiocellata.Egyszerű,de mutatós csapat hal,szépen együtt mozognak.
Nagy választék van betta hímekből és van hozzájuk pár lány is.
A szokásos algázókból tele vagyunk:zebra,hagyma,süni és sisak - csigák,otocinclus,amano garnéla,sziámi algázó;van minden,ha segítség kell az algák ellen.

A dekor szekció is fel lett szépen töltve,hogy legyen miből válogatni.Gyertek,gyertek... :)
Esetleg red racer nerite csigát nem terveztek beszerezni? Jurijs egyik akváriumában láttam száguldani egyet nemrég.

viktorlantos

Alapító
Admin
Jövő héttől ismét lesznek fém szűrővédők! Visszatérnek a kínálatba. Ráadásul a klasszikus verzió amivel az első időben kezdtük még. Ami rásimul az üvegre.

Érkeznek üveg skimmeres szűrőcsövek. Jövőhéten visszatérnek a mágnesszelepek is végre a kínálatba a hosszabb kihagyás után.

Érkezik egy új akvárium család, amiről hamarosan bővebben is írunk majd.

Elkezdtük gyártani a CNC-s prémium bútorainkat is amit neked kell összeszerelned. A gép méretei miatt csak egy bizonyos méretig működik most még, de a divatosabb kis méretű bútorok már így is kérhetőek, rengeteget spórolva a szállításon.

73365

73367

73368

73369

73370

Attachments

viktorlantos

Alapító
Admin
Akik ott voltak a Filipe workshopon volt több növény újdonság amit használt. Meglátjuk mennyire lesznek az állandó Aquaflora kínálatban, de igyekszünk beszerezni őket.

Nekem talán ők voltak így elsőre újdonságok:
Anubias barteri var nana Paxing
Rotala Yao Yai

A Dennerlétől is érkeznek új belistázások:

Bucephalandra spec. Mini Needle Leaf In Vitro
Bucephalandra spec. Serimbu Brown
Riccardia chamedryfolia In Vitro
Helenthium tenellum In-Vitro (the narrow variety with purple petals)

Szerintem a jobb idővel érkezik még néhány újdonság a következő hetekben.

mmccannon

Legenda
Akik ott voltak a Filipe workshopon volt több növény újdonság amit használt. Meglátjuk mennyire lesznek az állandó Aquaflora kínálatban, de igyekszünk beszerezni őket.

Nekem talán ők voltak így elsőre újdonságok:
Anubias barteri var nana Paxing
Rotala Yao Yai

A Dennerlétől is érkeznek új belistázások:

Bucephalandra spec. Mini Needle Leaf In Vitro
Bucephalandra spec. Serimbu Brown
Riccardia chamedryfolia In Vitro
Helenthium tenellum In-Vitro (the narrow variety with purple petals)

Szerintem a jobb idővel érkezik még néhány újdonság a következő hetekben.
Rotala narancslé lesz a palettán, @viktorlantos ? A kettő együtt (R. ajjaj és narancslé - már csak így fogom őket hívni 🤪) nagyon bejött Filipe ültetésénél.

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Érkeztem üveg skimmerek a mai napon. Továbbá jött szűrővédő mindkét méretben.
73565

73566

Szépe Kálmán

Főkertész
Jövő héttől ismét lesznek fém szűrővédők! Visszatérnek a kínálatba. Ráadásul a klasszikus verzió amivel az első időben kezdtük még. Ami rásimul az üvegre.

Érkeznek üveg skimmeres szűrőcsövek. Jövőhéten visszatérnek a mágnesszelepek is végre a kínálatba a hosszabb kihagyás után.

Érkezik egy új akvárium család, amiről hamarosan bővebben is írunk majd.

Elkezdtük gyártani a CNC-s prémium bútorainkat is amit neked kell összeszerelned. A gép méretei miatt csak egy bizonyos méretig működik most még, de a divatosabb kis méretű bútorok már így is kérhetőek, rengeteget spórolva a szállításon.

View attachment 73365

View attachment 73367

View attachment 73368

View attachment 73369

View attachment 73370
Lehet tudni mennyi lesz az ára,mondjuk egy 60x30x60 butor?

Oldal tetejére