• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Sziasztok.
Az Ada szállítmány mikorra várható? Látom hogy némelyik 300ml hiányzik, lassan rendelnem kell :)

Köszönöm a válaszotok :)
 
Idén még sajnos nem sűrűn volt egyik nagykerben sem.A külföldiekben szintén.
Amint érkezik belőle,hahózok. ;)
Elég nagy a pangás mostanában hal fronton mindenhol,még az alapabb halakból is. 😕
Sok faj esetében most van az ívási szezon. És hiába a fogságban szaporítás, a biológiai órát sok hal esetében nem lehet "jobb belátásra" bírni.
 
Sok faj esetében most van az ívási szezon. És hiába a fogságban szaporítás, a biológiai órát sok hal esetében nem lehet "jobb belátásra" bírni.
Biztos benne van a pakliban,de az elmúlt években nem nagyon fordult elő.Inkább nyáron jellemző,amikor eleve nincs szezon,de ilyenkor még azért szokott lenni választék. :)
 
Minél kékebb halfmoon betta hím van most esetleg?

A gyerek addig piszkált míg csináltam egy 30 literes bettás akvát neki (hiába győzködtem hogy a törpe gömbhal sokkal cukibb...), és a mindene a kék betta... :D
 
Csorogj holnap, az a tuti :)

Úgy lesz!
(Ha el nem felejtem... de igyekszem!)

Igazából ma raktam össze mikor hazaértem az akvát (ilyen 10 perces építés :D ), két hetet pöfögtetném mindenképpen mielőtt berakom a bettát. De ha van valami brutál szép, akár ki is fizetem és majd elhozom két hét múlva, ha lehet ilyet.
 
Szombat óta itthon rohadok betegen, holnap végre megyek, de félek, mi vár az asztalomon, nem hiszem, hogy lesz idő fotózgatni :ROFLMAO: Amúgy @ZaCK mindig próbál szépeket szerezni, de az utóbbi három hétben egyik se fogott meg igazán, ezért nem voltak képek. Talán holnap jön valami szépség.
 
Back
Oldal tetejére