• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Érkeztem üveg skimmerek a mai napon. Továbbá jött szűrővédő mindkét méretben.
View attachment 73565

View attachment 73566
Nem is olyan rég indult a "Mit hiányolok a GA kínálatából" topik, ezek (is) meg lettek nevezve, és voilá!
Nagyok vagytok!
 
Érkeztem üveg skimmerek a mai napon. Továbbá jött szűrővédő mindkét méretben.
View attachment 73565

View attachment 73566
Szűrővédő (17es üveghez) milyen áron van? Webshopban csak én nem találom?
 
Nem akkora durranás, de bővült a mágneses algakaparó paletta is a teljes Mag-Float kínálattal, melyek közt vannak igen brutális példányok is :)

Ez pl. mágneses és pengés algakaparó... :)
73585
 
Nem akkora durranás, de bővült a mágneses algakaparó paletta is a teljes Mag-Float kínálattal, melyek közt vannak igen brutális példányok is :)

Ez pl. mágneses és pengés algakaparó... :)
View attachment 73585
A monstre verzió ideális azoknak, aki a lehető legkevesebb energiabefektetéssel szeretnék a 30-as kockájukat karbantartani. Vagyis nekem. 😂
 
Időközben befutott az új szűrőzacsink is. Purigenhez tökéletes.

73632

Ha már megjöttek a szűrővédők gyorsan felpróbáltuk az üvegekre

73633

skimmeres üvegre pipa...

73634

13-as üvegre pipa

73635

17-es rövidre csak a hosszabb védő műxik

73636

hosszú 17-re is passzolunk.

73637

Szóval ez a széria most baba. (istenem mennyi hulladékkal volt dolgunk az elmúlt években...)
Az üveg skimmereket is megnéztük. A jobb minőségű és drágább változatra voksoltunk. Tökéletes. Az üveg minőség a saját GA minőségünket hozza.
A 12/16-os szerintem bumszli egy 60-as akváriumba, de a nagyobb tesó jó választás a nagyobb akváriumokhoz.
 
Sziasztok,

Az üveg skimmeres befolyóknak függőlegesen áll a skimmeres ága? Amit nekem sikerült beszerezni ott nem teljesen párhuzamos a tappancsos ág a skimmeres ággal így vagy az alsó tappancsot nem nyomom rá az üvegre hanem távtartónak használom, vagy ferdén áll az akváriumban a beszívó ág...
 
Sziasztok,

Az üveg skimmeres befolyóknak függőlegesen áll a skimmeres ága? Amit nekem sikerült beszerezni ott nem teljesen párhuzamos a tappancsos ág a skimmeres ággal így vagy az alsó tappancsot nem nyomom rá az üvegre hanem távtartónak használom, vagy ferdén áll az akváriumban a beszívó ág...

A GA nem kínából rendelte.
Ha megnézed a feltöltött fotót, ennél párhuzamosabb aligha lehet. ;)

View attachment 73565
 
A GA nem kínából rendelte.
Ha megnézed a feltöltött fotót, ennél párhuzamosabb aligha lehet. ;)

Azt egyből gondoltam (bár ki tudja, felőlem akár onnan is jöhet ha a minőség a szokásos GA - sokan csinálják ezt, ugyanolyan kínai wholesale-ből rendelnek átmatricázva, csak ugye ott biztos lehetsz benne hogy kikeresték azt ami tényleg megbízható, jó minőségű,pontos munka. És az olyan az Alin sem olcsóbb).
A képen az enyém is párhuzamosnak tűnt, még kicsomagolva kézbe véve is, csak mikor feltapasztottam akkor látszott.
 
Sziasztok,

Az üveg skimmeres befolyóknak függőlegesen áll a skimmeres ága? Amit nekem sikerült beszerezni ott nem teljesen párhuzamos a tappancsos ág a skimmeres ággal így vagy az alsó tappancsot nem nyomom rá az üvegre hanem távtartónak használom, vagy ferdén áll az akváriumban a beszívó ág...

Megnéztem neked 2 üveget. Alapvetően teljesen párhuzamos, de mivel teljesen kézimunka előfordulhat valamilyen minimális eltérés a párhuzamosságban.
Ezt csak akkor látod, ha kézbeveszed és tudod mit nézel. A két darabból az egyik teljesen tökéleses a másikban látok 1mm-et.

Az olcsóbb és a drágább termék között leginkább anyaghasználat, falvastagság és kidolgozottságbeli eltérés van.
Mivel a saját üvegek eleve vastag masszív darabok nem kockáztattunk és inkább ezt választottuk a skimesre is.

Annyit még aki nem ismeri ezeket a termékeket. A lebegő rész és a záróelem akril
A teljes cső váza az üveg.
 
Annyit még aki nem ismeri ezeket a termékeket. A lebegő rész és a záróelem akril
A teljes cső váza az üveg.

Jó tudni, mert valakinek a naplójában is "megkaptam" hogy de igenis létezik teljesen üveg, ráadásul mo-n is elérhető, mert a lebegő résznél nem tudtam elképzelni, hogyan oldanák meg, ne törjenek a fogak. Mondjuk ha ezután kiderül, hogy valahol-valakinek mégis van full üveg, akkor megkövetem magam nyilvánosan.
 
Sokan hiányoltátok az új Rotala fajokat amiket Filipe is hiányolt, hát most már ezt is meg tudjátok rendelni a shopból. Kedden érkezik belőle a friss szállítmány.
 
Sokan hiányoltátok az új Rotala fajokat amiket Filipe is hiányolt, hát most már ezt is meg tudjátok rendelni a shopból. Kedden érkezik belőle a friss szállítmány.
Imádás van! Ezzel a posztoddal népszerűségi indexed orbitális pályára állt @inadsz ! 🤩
 
Utoljára módosított:
Sokan hiányoltátok az új Rotala fajokat amiket Filipe is hiányolt, hát most már ezt is meg tudjátok rendelni a shopból. Kedden érkezik belőle a friss szállítmány.
Nálam sárgállik mar a Rotala Orange Juice!
 
Back
Oldal tetejére