• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Bréking!
Hal híreinket halljátok. :)
Végre érkezett otocinclus,ami már hetek óta hiányzott a palettáról.Kaptunk iszonyatosan szép,piros endler fiúkat.Bevallom,nem tartozik a kedvenc halaim közé,de annyira szép a banda,hogy rögtön ment pár darab az egyik bemutató akiba is.
Kaptunk jóképű pinokkió garnikat is,amiből szintén hiány volt hetek óta.
Sikerült szerezni méretesebb koi vitorlásokat,kellemes színűk van,ha méretesebb,színes halat keresel.
Eleven szülőből a már említett endlereken felül is akad szép számmal:guppi csajok,fiúk több színben,molly több színben,xifó,tükör platti.
Nyárhoz képest egész vagány a felhozatal corydorasokból:panda,sterbai,julii,venezuela black.Továbbá van egy nagyon jó kis csapat aeneus színváltozat:yellow laser.Nekem talán az utóbbi évek egyik legszebb coryja.:love:
Majd el felejtettem,jött pygmaeus is,szintén rég nem volt.
A végére pedig egy igazi csemege:törpe gömbhal.Azt hiszem,nem is kell hozzá fűzni semmit ezekhez a kis kerek gengszterekhez.:cool:
Uhh, remélem 13-án is lesz még törpe gömbhal, mert akkor viszek!
 
Ha nagy a sikere,amíg van a nagykerben,úgy tuti lesz. :)
Weboldalra ezek kikerülnek? Csak mert arra gondoltam, hogy jelentősen megnövelné annak az esélyét, hogy legyen abban a 2 napban a boltban mikor Pesten vagyok, ha előtte személyes átvétellel megrendelem, úgymond foglalva. :)
 
Halakra, garnelakra nem nagyon mukodik a foglalas, nem tudjuk elkuloniteni oket, max 1-2 napig tudjuk orizni. Sajnos erre meg ag uj boltban sincs valodi megoldas.
 
@star67 Csilla! Figyeled mit ír Zack? ;)

Drága Sanyi és Lóri! (Remélem, jól írtam, nem pedig el, mint Attila helyett Zsoltot legutóbb!)

Köszönöm az értesítést, szombaton nyitáskor a kapuban toporgok és lecsapok egy csapat pygmeusra, meg fogunk mellé pár otot, mert itthon már nagyon várják őket a haverok!
VÉGRE!!!

Ha már ott vagyok, hozzak valakinek valamit?:rolleyes:
 
Drága Sanyi és Lóri! (Remélem, jól írtam, nem pedig el, mint Attila helyett Zsoltot legutóbb!)

Köszönöm az értesítést, szombaton nyitáskor a kapuban toporgok és lecsapok egy csapat pygmeusra, meg fogunk mellé pár otot, mert itthon már nagyon várják őket a haverok!
VÉGRE!!!

Ha már ott vagyok, hozzak valakinek valamit?:rolleyes:
nekem egy köteg axelrodi sundadanio kéne... még mindig :oops:
 
Drága Sanyi és Lóri! (Remélem, jól írtam, nem pedig el, mint Attila helyett Zsoltot legutóbb!)

Köszönöm az értesítést, szombaton nyitáskor a kapuban toporgok és lecsapok egy csapat pygmeusra, meg fogunk mellé pár otot, mert itthon már nagyon várják őket a haverok!
VÉGRE!!!

Ha már ott vagyok, hozzak valakinek valamit?:rolleyes:
Ne csinálj ebből problémát! Nálam a Trap István is simán beleférne még. :D
Amúgy köszi! Részemről semmit...
 
Én figyelem;).
Meg is rendeltem egy csapatot, mivel holnap megyek a boltba.

Én 10 óra 3 perckor értem a bolthoz, akkor már @Verhó épp boldog vigyorral távozott, de megnyugtatott, hogy hagyott még nekem a corykból.
Közben befutott a @tsokee páros is, persze ők is a pygmikért, szóval igazságosan megosztoztunk a maradék tucaton.

Ha létezik a GA-ban hónap dolgozója cím, akkor azt most ezzel a zseniális posztjával tutira @ZaCK kaparintja meg!
Ha jön még ezekből a halacsokból 5 darabot még mindenképp szeretnék majd belőlük!:love:
 
Én 10 óra 3 perckor értem a bolthoz, akkor már @Verhó épp boldog vigyorral távozott, de megnyugtatott, hogy hagyott még nekem a corykból.
Közben befutott a @tsokee páros is, persze ők is a pygmikért, szóval igazságosan megosztoztunk a maradék tucaton.

Ha létezik a GA-ban hónap dolgozója cím, akkor azt most ezzel a zseniális posztjával tutira @ZaCK kaparintja meg!
Ha jön még ezekből a halacsokból 5 darabot még mindenképp szeretnék majd belőlük!:love:
Remélem mindenkinek elégséges számúra bővült így is, a már meglévő csapata.:)
Az általam elhozott kis kupakok úttörők. Ezidáig nem tarottam ilyen halakat.
 
Remélem mindenkinek elégséges számúra bővült így is, a már meglévő csapata.:)
Az általam elhozott kis kupakok úttörők. Ezidáig nem tarottam ilyen halakat.

Sok sikert hozzájuk!
Ezekkel úgy van az ember, mint @Szabó Henrik az akváriumokkal: soha nem elég belőlük! Egy - kettő még mindig jöhet a csapatba! Én eredetileg tizet akartam, szóval veszek még, ha lesz belőle újra.:whistle:
 
Én 10 óra 3 perckor értem a bolthoz, akkor már @Verhó épp boldog vigyorral távozott, de megnyugtatott, hogy hagyott még nekem a corykból.
Közben befutott a @tsokee páros is, persze ők is a pygmikért, szóval igazságosan megosztoztunk a maradék tucaton.

Ha létezik a GA-ban hónap dolgozója cím, akkor azt most ezzel a zseniális posztjával tutira @ZaCK kaparintja meg!
Ha jön még ezekből a halacsokból 5 darabot még mindenképp szeretnék majd belőlük!:love:
Köszönjük Csilla, hogy osztozhattunk a maradékon fele-fele arányban, örök hála! Nem lehet elég korán érkezni, ill. nem kell letáborozni a bemutató akváknál (csak akkor siettünk a halakhoz, amikor láttuk, hogy érkezel :D) hanem célirányosan elindulni rögtön a kiszemeltekhez :)
 
Én 10 óra 3 perckor értem a bolthoz, akkor már @Verhó épp boldog vigyorral távozott, de megnyugtatott, hogy hagyott még nekem a corykból.
Közben befutott a @tsokee páros is, persze ők is a pygmikért, szóval igazságosan megosztoztunk a maradék tucaton.

Ha létezik a GA-ban hónap dolgozója cím, akkor azt most ezzel a zseniális posztjával tutira @ZaCK kaparintja meg!
Ha jön még ezekből a halacsokból 5 darabot még mindenképp szeretnék majd belőlük!:love:
Köszi,igyekszem.:)
Próbálunk intézni a jövő héten.Ha sikerül,itt jelzek. ;)
 
Back
Oldal tetejére