• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Ezt vegyem ajánlatnak? :D
Léccilécci, valaki mentse meg nekem ezt a gyönyörűséget, fizetek lakbért is! :D
Bocsi, ha lenne helyem, a kéket hoznám el. :D Bár, ha nagyon muszáj belógathatom egy szülőketrecben a nyugisabbik akvába... Ha nem jelentkezik senki segíteni, vagy nincs valami ismerős, szólj. Beszéljétek meg a srácokkal. :D
 
Bocsi, ha lenne helyem, a kéket hoznám el. :D Bár, ha nagyon muszáj belógathatom egy szülőketrecben a nyugisabbik akvába... Ha nem jelentkezik senki segíteni, vagy nincs valami ismerős, szólj. Beszéljétek meg a srácokkal. :D
Egyetlen pesti ismerősöm van, legutóbb egy olyan albérletben lakott, ahol a konyha mögötti spájzban alakítottak ki harmadik szobát, szóval kevesebb helye van, mint amennyi egy hím bettának meg a háremének javasolt! :D

OFF vége, bocs.
 
Sziasztok!

GreenWorks előszűrő és szénszűrő RO készülékhez van "polcon" vagy mindenképp rendelni kell a személyes átvételhez?

Köszi előre is! :)
 
Nem lesz rá lehetőség, hogy több száz embert kiszolgáljunk ilyen szinten. Ezt inkább egy másik napon. Aznap nem lesz eladás valószínűleg.
Jó tudni, akkor nekem is egy nappal előbb kell érkeznem, de a biztonság kedvéért előtte leadok egy rendelést személyes átvétellel, hogy meglegyen minden.

@mmccannon ha már úgyis ott leszek, szívesen veszek 4-5 garnélát, másnap meg átadom. :)
 
Nem lesz rá lehetőség, hogy több száz embert kiszolgáljunk ilyen szinten. Ezt inkább egy másik napon. Aznap nem lesz eladás valószínűleg.

Pontosítanék. A nap első felében lesz értékesítés, hiszen ilyenkor olyanok is fognak jönni akiknek fogalmuk sem lesz, hogy esemény lesz. Őket sem zavarjuk el. Tehát inkább úgy mondanám, hogy ha megoldható a vásárlás más napon, akkor tegyétek, de ha nem, akkor a délelőtti időszakban. ;)
 
Ma beugrottam fotózgatni és kb 2x annyi bettát láttam bent most, hogy elkészült az állvány. Volt olyan, amit én is szívesen zsebrevágtam volna annyira pazar volt :) Csak hosszú volt az út hazáig, vizes lett volna a nadrágom :)

Viszont a következő napokban picit visszahül az idő, így aki nem mert kimozdulni a légkondis lakásból egy jó ürügy lehet egy GA látogatás :) Ami mikor nem az ugyebár... :)
@ZaCK mester biztos elmondja mostanság milyen halak, garnélák, csigák és planáriák vannak. :)
 
Ma beugrottam fotózgatni és kb 2x annyi bettát láttam bent most, hogy elkészült az állvány. Volt olyan, amit én is szívesen zsebrevágtam volna annyira pazar volt :) Csak hosszú volt az út hazáig, vizes lett volna a nadrágom :)

Viszont a következő napokban picit visszahül az idő, így aki nem mert kimozdulni a légkondis lakásból egy jó ürügy lehet egy GA látogatás :) Ami mikor nem az ugyebár... :)
@ZaCK mester biztos elmondja mostanság milyen halak, garnélák, csigák és planáriák vannak. :)
Vigyek plusz táskát, vagy kérdezzem meg hova nem szabad nézni, vágesz.

Amúgy ha személyes átvétellel rendelek, akkor max hány nappal előre lehet leadni rendelést? Erre nem találtam máshol információt. Nem szeretnék az utolsó pillanatban, mert lehet pont akkor fogyna el a cucc, de nyilván 2 hétig se porosodhat az összekészített csomag. :p

Kéksávos törperazbóra érkezésére lehet számítani a megnyitóig?
 
Nos a zsebem tartalma máris meglepett.
Aggódtam hogyan fogom a dzsugelből előcsalogatni vacsorára,de hamarabb odaért mint a két éve nálam élő harcsák.

Személy szerint nagyon hálás vagyok, hogy megcsináltátok a betta állványt.
Egy nagyon jó fej halat hozhattam haza tőletek!
Örök hálám @danyi03 Tamásnak, hogy a kérdéseimre adott gondos válaszai alapján volt merszem elhozni.
 

Attachments

  • 20180623_200551.jpg
    20180623_200551.jpg
    387.4 KB · Megtekintések: 0
Egy kis ajánló hal és garnéla kínálatunkból:
Nagyobb választék van most kisebb testű kalászhalakból,úgy mint: Werneri,Gertrudae,Furcata,Signifer.Már hetek óta híznak,színesednek,szépülnek. :)
A nano szekcióra is próbáltunk ráerősíteni.Érkeztek nemrég: B.petchnoi, B.urophthalmoides,Gyöngy dánió,Amanda lazac,Törpe kolibri.Sakura garnélák is vannak többféle színben,úgy mint: piros,sárga,narancs,fekete,kék.Szépen fedett,erős színűek.
Nagyon szépek most a törpe gurámik és a hím bettékból is jött minden féle,elképesztő színekben.Kint sorakoznak egymás mellett az új,rekeszes medencéjükben.
Várunk mindenkit szeretettel a hátul található halas részlegen.A választék folyamatosan bővül,ahogy állnak be szépen az új akváriumok.(y)
 
Egy kis ajánló hal és garnéla kínálatunkból:
Nagyobb választék van most kisebb testű kalászhalakból,úgy mint: Werneri,Gertrudae,Furcata,Signifer.Már hetek óta híznak,színesednek,szépülnek. :)
A nano szekcióra is próbáltunk ráerősíteni.Érkeztek nemrég: B.petchnoi, B.urophthalmoides,Gyöngy dánió,Amanda lazac,Törpe kolibri.Sakura garnélák is vannak többféle színben,úgy mint: piros,sárga,narancs,fekete,kék.Szépen fedett,erős színűek.
Nagyon szépek most a törpe gurámik és a hím bettékból is jött minden féle,elképesztő színekben.Kint sorakoznak egymás mellett az új,rekeszes medencéjükben.
Várunk mindenkit szeretettel a hátul található halas részlegen.A választék folyamatosan bővül,ahogy állnak be szépen az új akváriumok.(y)
Galaxy Razbóra mikor várható?;)
 
Back
Oldal tetejére