• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Hal percek:
Sikerült szerezni egy marék c.pygmaeust.Páran már le is csaptak rá rögtön,még egy jó tízes csapat van,ha egy kis bohókás csapatot szeretnél az aksidba. :)
Egyre szebb színűk van a rizs pontyoknak,ők is talán a méltatlanul mellőzött halak csoportját erősítik. :/
Ha esetleg a fentebbi víz rétegeket kívánja valaki egy kis élettel megtölteni:
nagyon szépek az ezüst félcsőrös csukáink.Ők se minden napiak a formavilágukkal.Ugyan csak alkalmasak erre a feladatra a bohóc csukák is.Nagyon szépek lesznek a hímek,tényleg hozzák azt a színvilágot,amit a neten található képeken látni.
Kaptunk utánpótlást a törpe gömböcökből,eddig töretlen a sikerük. :)
Guppi fiúk vannak három féle színben,jó kondiban.
na de hol vannak a képek? ;)
 
hát a marketingképek... tudod, meglátni és megszeretni...
én kifejezetten szívesen nézegetnék frissen érkezett neonrazbóra képeket :ROFLMAO:
Én mondjuk nem csak képet néznék róluk. :)
Valóban jó lenne,beszéltünk is róla,de ez nem biztos,hogy bele férne,bármennyire is úgy dukálna.Hetente akár 3-4 alkalommal is érkeznek halak,sajnos ez nem férne bele profi módon.
 
hát a marketingképek... tudod, meglátni és megszeretni...
én kifejezetten szívesen nézegetnék frissen érkezett neonrazbóra képeket :ROFLMAO:
Én már annak is örülnék, ha a készletinformáció frissülne a weboldalon, mert nem lehet a webshopban személyes átvétellel leadni a rendelést az új halakra, ha egyszer a webshop szerint nincsenek készleten.
 
Én már annak is örülnék, ha a készletinformáció frissülne a weboldalon, mert nem lehet a webshopban személyes átvétellel leadni a rendelést az új halakra, ha egyszer a webshop szerint nincsenek készleten.
mire odaérsz már lehet úgysem lenne belőlük... nem fűzik fel neked a rendelt halaidat egy damilra és lógatják be a sarokba :D
 
Én már annak is örülnék, ha a készletinformáció frissülne a weboldalon, mert nem lehet a webshopban személyes átvétellel leadni a rendelést az új halakra, ha egyszer a webshop szerint nincsenek készleten.

Egy megoldás lehet, ha eljössz és válogatsz :)
Halak sokkal gyorsabban forognak, hogy ezt napi rendszerességgel frissen lehessen tartani. Személyes átvétre félretenni ez általában mindig gond.

Ettől függetlenül valamit javítunk majd. De a személyes átvételen kell majd szigorítanunk, hogy valóban készleten is legyenek mire eljönnél.
 
Egy megoldás lehet, ha eljössz és válogatsz :)
Halak sokkal gyorsabban forognak, hogy ezt napi rendszerességgel frissen lehessen tartani. Személyes átvétre félretenni ez általában mindig gond.

Ettől függetlenül valamit javítunk majd. De a személyes átvételen kell majd szigorítanunk, hogy valóban készleten is legyenek mire eljönnél.
én imádom a halas akváriumokra felirkált kommenteket bizonyos boltokban... egyszerű és nagyszerű... 10db ennek, 10db annak félretéve.
igaz a webshop-hoz nem sok köze van, viszont a félretett halak így nem tűnnek el mire mennek értük ;)
 
Egy megoldás lehet, ha eljössz és válogatsz :)
Halak sokkal gyorsabban forognak, hogy ezt napi rendszerességgel frissen lehessen tartani. Személyes átvétre félretenni ez általában mindig gond.

Ettől függetlenül valamit javítunk majd. De a személyes átvételen kell majd szigorítanunk, hogy valóban készleten is legyenek mire eljönnél.

Nagy forgalomnál ezt teljesen meg is értem, de aki nehezen közlekedik az általában a készletinformációra hagyatkozik, hogy mikorra ejtse meg a ritka látogatásainak valamelyikét, hogy mikor érdemes számára bemenni (lehet helyette ezt a topikot is nézni, ami még ennél is jobb megoldás, de nem mindenki ismeri ezt a fórumot).

Mondjuk még mindig jobb kevesebb készletet látni a webshopon és betérve az üzletbe kellemeset csalódni, mint webshopon "készleten" látni a kiszemelt növényt/állatot, ami órákkal később betérve már nincs ott.
 
én imádom a halas akváriumokra felirkált kommenteket bizonyos boltokban... egyszerű és nagyszerű... 10db ennek, 10db annak félretéve.
igaz a webshop-hoz nem sok köze van, viszont a félretett halak így nem tűnnek el mire mennek értük ;)
Legutóbbi GA-s látogatásom során láttam ilyen kiírást néhány akváriumon, csak gondolom nagyobb tömegnél már nehéz lenne nyomon követni, hogy a bent úszkáló X hal közül mennyi van még szabadon.
 
Legutóbbi GA-s látogatásom során láttam ilyen kiírást néhány akváriumon, csak gondolom nagyobb tömegnél már nehéz lenne nyomon követni, hogy a bent úszkáló X hal közül mennyi van még szabadon.
majd ha chip kerül minden halba... akkor aztán mindig a legrégebbi halat lehet elsőre eladni :ROFLMAO:

Mondjuk még mindig jobb kevesebb készletet látni a webshopon és betérve az üzletbe kellemeset csalódni, mint webshopon "készleten" látni a kiszemelt növényt/állatot, ami órákkal később betérve már nincs ott.
sajnos jártam már úgy hogy weben rendeltem személyes átvétellel és mehettem a cumóért, de hát ugye közben valaki megvette az egyik növényemet. Öröm és bódogság tud lenni.
 
Legutóbbi GA-s látogatásom során láttam ilyen kiírást néhány akváriumon, csak gondolom nagyobb tömegnél már nehéz lenne nyomon követni, hogy a bent úszkáló X hal közül mennyi van még szabadon.
Ez igaz! Sokszor nyolcig nem jutok el a számolásban a 2 centinél kisebb állatokkal! :D
 
de aki nehezen közlekedik az általában a készletinformációra hagyatkozik, hogy mikorra ejtse meg a ritka látogatásainak valamelyikét, hogy mikor érdemes számára bemenni (lehet helyette ezt a topikot is nézni, ami még ennél is jobb megoldás, de nem mindenki ismeri ezt a fórumot).

Elég sokan telefonálnak nyitvatartási időben készlettel kapcsolatban.
 
Készlet frissülés! :)
Érkezet ma pár ritkább hal,amit figyelmetekbe ajánlanék:
Corydoras nanus és gold venezuela,így már 7 fajta páncélossal lehet tarkítani az aljzatot. ;)
Sajnos a csoki gurámi mindenhol hiányzik,de az igazán töpicsek gurámik szerelmeseinek van egy jó hírem:kaptunk extra jó fej méz gurámikat.
Sikerült megint rá erősíteni az eleven szülőkre: szép napfény - mickey egér plattik jöttek tricolor xifókkal karöltve.
Ramireziből is eléggé kerek,színes példányok úszkálnak:kék és hagyományos verzióban.
A héten elkészült az utolsó halas sor is,így hamarosan még nagyobb hal választékkal várunk mindenkit,sok szeretettel. :)
 
Készlet frissülés! :)
Érkezet ma pár ritkább hal,amit figyelmetekbe ajánlanék:
Corydoras nanus és gold venezuela,így már 7 fajta páncélossal lehet tarkítani az aljzatot. ;)
Sajnos a csoki gurámi mindenhol hiányzik,de az igazán töpicsek gurámik szerelmeseinek van egy jó hírem:kaptunk extra jó fej méz gurámikat.
Sikerült megint rá erősíteni az eleven szülőkre: szép napfény - mickey egér plattik jöttek tricolor xifókkal karöltve.
Ramireziből is eléggé kerek,színes példányok úszkálnak:kék és hagyományos verzióban.
A héten elkészült az utolsó halas sor is,így hamarosan még nagyobb hal választékkal várunk mindenkit,sok szeretettel. :)
A halas részlegről még nem láttam képeket. Lehetne párat feltenni. Nem mindenki tud elmenni személyesen megnézni.
 
Hal percek:
Sikerült szerezni egy marék c.pygmaeust.Páran már le is csaptak rá rögtön,még egy jó tízes csapat van,ha egy kis bohókás csapatot szeretnél az aksidba. :).

Ma délben még láttam belőlük egy 5-6 fős csapatot, és őszintén be kell valljam, őrült nagy volt a kísértés, hogy el ne hozzam őket, de gondoltam, hátha más is vágyna rájuk, azok se jöjjenek hiába.
Viszont, ha hétfőn 4 után még mindig ott árválkodnak szegénykék, akkor nyugodtan zacskózzátok be nekem, mert viszem őket haza, hogy faltól falig érjen a pygi lokomotív!;)
 
Back
Oldal tetejére