• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Csak bemutató akiban láttam, de lehet hogy vak vagyok!:whistle: Köszönöm! Csörgök!
Tuti volt még szombaton,csak elég bújós brigád.Lehet,a szomszéd aksitól paráznak,mert Nannakarak lakják. :)
Jövő hétre ígértek belőle erősítést,ha kevés lenne,vagy időközben elfogyna.
 
...és a hím bettékból is jött minden féle,elképesztő színekben.Kint sorakoznak egymás mellett az új,rekeszes medencéjükben.

Csak egy tipp/ötlet: vannak nagyon szép intenzív színű nőstény betták is. Őket is érdemes lenne árulni, akár bemutató aksiba kitenni, mert csapatban is jól tarthatók (szemben a hímekkel), közben meg nagyon békés, de aktív és szelíd halak, amik jól társíthatók is. Egy betta nőstény csapat színkavalkádja egy szép nővényes tankban szájtátós is tud lenni, must-have érzéssel :)
 
Csak egy tipp/ötlet: vannak nagyon szép intenzív színű nőstény betták is. Őket is érdemes lenne árulni, akár bemutató aksiba kitenni, mert csapatban is jól tarthatók (szemben a hímekkel), közben meg nagyon békés, de aktív és szelíd halak, amik jól társíthatók is. Egy betta nőstény csapat színkavalkádja egy szép nővényes tankban szájtátós is tud lenni, must-have érzéssel :)

Nőstény is van mindig, de ők együtt vannak egy nagyobb akváriumban. :)

Sziasztok!

400 GPD-s (vagy más, 200-asnál nagyobb) RO membránt nem forgalmaztok?

Tudunk rendelni, írj egy emailt és intézzük.
 
Még valami: nem terveztek a 200 és 800 GPD-s RO készülékek közé mondjuk 400, esetleg 600 GPD-s változatot is felvenni a kínálatba? ;-)
 
Egy kis ajánló hal és garnéla kínálatunkból:
Nagyobb választék van most kisebb testű kalászhalakból,úgy mint: Werneri,Gertrudae,Furcata,Signifer.Már hetek óta híznak,színesednek,szépülnek. :)
A nano szekcióra is próbáltunk ráerősíteni.Érkeztek nemrég: B.petchnoi, B.urophthalmoides,Gyöngy dánió,Amanda lazac,Törpe kolibri.Sakura garnélák is vannak többféle színben,úgy mint: piros,sárga,narancs,fekete,kék.Szépen fedett,erős színűek.
Nagyon szépek most a törpe gurámik és a hím bettékból is jött minden féle,elképesztő színekben.Kint sorakoznak egymás mellett az új,rekeszes medencéjükben.
Várunk mindenkit szeretettel a hátul található halas részlegen.A választék folyamatosan bővül,ahogy állnak be szépen az új akváriumok.(y)

Priviben megadnád, hogy helyileg hol? XIX. kerületben lakom, és ha mocim hatótávolságán belül vagytok, szívesen ellátogatnék. :)
 
Bréking!
Hal híreinket halljátok. :)
Végre érkezett otocinclus,ami már hetek óta hiányzott a palettáról.Kaptunk iszonyatosan szép,piros endler fiúkat.Bevallom,nem tartozik a kedvenc halaim közé,de annyira szép a banda,hogy rögtön ment pár darab az egyik bemutató akiba is.
Kaptunk jóképű pinokkió garnikat is,amiből szintén hiány volt hetek óta.
Sikerült szerezni méretesebb koi vitorlásokat,kellemes színűk van,ha méretesebb,színes halat keresel.
Eleven szülőből a már említett endlereken felül is akad szép számmal:guppi csajok,fiúk több színben,molly több színben,xifó,tükör platti.
Nyárhoz képest egész vagány a felhozatal corydorasokból:panda,sterbai,julii,venezuela black.Továbbá van egy nagyon jó kis csapat aeneus színváltozat:yellow laser.Nekem talán az utóbbi évek egyik legszebb coryja.:love:
Majd el felejtettem,jött pygmaeus is,szintén rég nem volt.
A végére pedig egy igazi csemege:törpe gömbhal.Azt hiszem,nem is kell hozzá fűzni semmit ezekhez a kis kerek gengszterekhez.:cool:
 
Bréking!
Hal híreinket halljátok. :)
Végre érkezett otocinclus,ami már hetek óta hiányzott a palettáról.Kaptunk iszonyatosan szép,piros endler fiúkat.Bevallom,nem tartozik a kedvenc halaim közé,de annyira szép a banda,hogy rögtön ment pár darab az egyik bemutató akiba is.
Kaptunk jóképű pinokkió garnikat is,amiből szintén hiány volt hetek óta.
Sikerült szerezni méretesebb koi vitorlásokat,kellemes színűk van,ha méretesebb,színes halat keresel.
Eleven szülőből a már említett endlereken felül is akad szép számmal:guppi csajok,fiúk több színben,molly több színben,xifó,tükör platti.
Nyárhoz képest egész vagány a felhozatal corydorasokból:panda,sterbai,julii,venezuela black.Továbbá van egy nagyon jó kis csapat aeneus színváltozat:yellow laser.Nekem talán az utóbbi évek egyik legszebb coryja.:love:
Majd el felejtettem,jött pygmaeus is,szintén rég nem volt.
A végére pedig egy igazi csemege:törpe gömbhal.Azt hiszem,nem is kell hozzá fűzni semmit ezekhez a kis kerek gengszterekhez.:cool:

@star67 Csilla! Figyeled mit ír Zack? ;)
 
Back
Oldal tetejére