• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Még mielőtt jött a karbis csipet csapatom, már agyaltam, hogy mit szeretnék babrálni, variálni.
A pinnatifidák, rotalák és a stau visszametszése, a Blyxa további és az úszónövények ritkítása tuti volt.
A L. cardinalis mini teljesen úgy nézett ki, mintha "lábujjhegyen" állna. :D
IMG_1373.JPG

Én lüke persze mivel kezdtem? Naná, hogy a Lobeliával, így a mulmfelhőtől memória alapján csattogtattam tovább az új Chihiros ollómat.
A végén már mindenhol kényelmesen elfért a kezem az üveg és a salátatömeg között, így az áramlás révén (remélem) a szűrő is jobban tudja majd tenni a dolgát.
(Apropó! A Chihi olló kiválóan teljesített. Nem olyan nehéz, mint a Tropica, és kifejezetten a kisebb kezű akvakertészeknek lett kitalálva. Az ára nem csillagászati. Szóval jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki két ollócsattintás közben az aljzatról szedi fel böszme nagy ollóját, mert leesett az ujjairól.)

Aztán az úszókákat lepecáztam, az lett Tekibreki ebédje.
teki.jpg


A guayanat elfelejtettem "kifésülni" feltöltés után, de az áramlat majd megigazítja fizimiskáját.
Ma 8,5 ml FGP és 5 ml Excel volt a menü.

Végül, jöjjön egy előtte-utána fotó:
Summer beforeNafter.jpg

Köszönöm, hogy bekukkantottál. :)
 
Utoljára módosított:
Még mielőtt jött a karbis csipet csapatom, már agyaltam, hogy mit szeretnék babrálni, variálni.
A pinnatifidák, rotalák és a stau visszametszése, a Blyxa további és az úszónövények ritkítása tuti volt.
A L. cardinalis mini teljesen úgy nézett ki, mintha "lábujjhegyen" állna. :D
View attachment 102927

Én lüke persze mivel kezdtem? Naná, hogy a Lobeliával, így a mulmfelhőtől memória alapján csattogtattam tovább az új Chihiros ollómat.
A végén már mindenhol kényelmesen elfért a kezem az üveg és a salátatömeg között, így az áramlás révén (remélem) a szűrő is jobban tudja majd tenni a dolgát.
(Apropó! A Chihi olló kiválóan teljesített. Nem olyan nehéz, mint a Tropica, és kifejezetten a kisebb kezű akvakertészeknek lett kitalálva. Az ára nem csillagászati. Szóval jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki két ollócsattintás közben az aljzatról szedi fel böszme nagy ollóját, mert leesett az ujjairól.)

Aztán az úszókákat lepecáztam, az lett Tekibreki ebédje.
View attachment 102928


A guayanat elfelejtettem "kifésülni" feltöltés után, de az áramlat majd megigazítja fizimiskáját.
Ma 8,5 ml FGP és 5 ml Excel volt a menü.

Végül, jöjjön egy előtte-utána fotó:
View attachment 102930

Köszönöm, hogy bekukkantottál. :)
Ez az, ami igazán teszik! A zöldségek buja kavalkádja. Semmi mesterkélt, semmi "hollandis", csak, ahogy a természet engedi őket. A nyírás szerencsére nem sokat rontott rajta, a lassabban növő növények érdekében sajnos időnként szükség van rá. 👍
 
Ez az, ami igazán teszik! A zöldségek buja kavalkádja. Semmi mesterkélt, semmi "hollandis", csak, ahogy a természet engedi őket. A nyírás szerencsére nem sokat rontott rajta, a lassabban növő növények érdekében sajnos időnként szükség van rá. 👍
Ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy az egész nem az én érdemem, hanem @Zuzmi és @star67 volt az egész mögött. :love:
 
Hátööööö, az úgy volt, hogy ... ma megint wellness fürdőt vettem a Summerban. 😬

H. pinnatifidákat visszametszettem, baloldali Blyxából ajándékoztam, Guayanát kiszedtem, a felkopaszodott részt lenyissz a többit meg visszadugtam.
Közben @Wadorzo és Lexi meglátogattak és barteroltunk: Murdannia keysakért elkanászodott Bucét.
Egy kis képes krónika:
IMG_1423.JPG
IMG_1424.JPG
IMG_1427.JPG
IMG_1428.JPG
IMG_1448.JPG
IMG_1450.JPG
IMG_1446.JPG

Holnapután vízcsere, és akkor az üvegről az algát is kitessékelem.
Köszönöm, hogy bekukkantottál. 🙂
 
Utoljára módosított:
Rég írtam, nem hiába.
Egyre kevesebbet bírok, mert nem hogy gyógyulnék, hanem romlik a vállam.
Az imádott karbi csipet-csapat rendületlenül jön, tesz-vesz mosogat khmmm vizet cserél, én meg tök haszontalannak érzem magamat.

Viszont annyit ülök az akva előtt, hogy már-már kérgesedik a tomporom.
A Rotala rotundifolia virágzik, ami ménkű örömmel tölt el. :love:
IMG_1554.JPG
 
Back
Oldal tetejére