• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Small Japanese aquatic garden

Re: Small Japanese aqua garden

attibva said:
Ma este lezúztam az üveg beszívót... :evil: :evil:

Húúú...de kár érte. Hogy sikerült?

attibva said:
De azért előtte lőttem két képet. Megdöbbentő hogy fotóügyileg is mekkorát dob az opti...

Igen, a boltban is beszéltük, hogy sokat dob rajta az opti, de azért kell is bele rakni valamit. Hallod, azért nem semmi ami benne van :thumbup:

Halacsokat ebbe vetted?
Ha igen, mikorra tervezted a betelepítést?
 
Re: Small Japanese aqua garden

Köszi! :) Ki akartam a hosszabb beszívót cserélni a 86-osban lévő Gush kicsire, és amikor aplikáltam fel a kicsit, akkor reccsentettem meg.. :evil:
Halacsok már a képen is ott vannak a bal szélen, ma már vidáman úszkálnak benne :)
 
Re: Small Japanese aqua garden

Nah ma reggel GA-ban beszereztemm két Gush mini beszívót , úgyhogy mind a két akiban az dübörög (az esztétikussága mellett a nano halacskák védelme miatt is szuper!). A HC 3 napp után látványosan kezdi behálózni az előteret. Napi 50%-os vízcsere megy, illetve a világítás időtartama is rövidebb, majd szépen lassan kitolom az egy hét után. A kis Boraras csapat egyre jobban belakja az akváriumot. Már alig várom hogy a garnélák is majd bekerüljenek :).
Talán a fotón is látszik a HC fejlődése:

IMG_1271.jpg
 
Re: Small Japanese aqua garden

Az ilyen szép dolgokat nem lehet megunni! :clap:

Szép már most is de még milyen lesz!
 
Re: Small Japanese aqua garden

Csak, hogy a fejlődést figyelemmel lehessen kísérni :cool: :lol:
A HC eszméletlenül szövi be az előteret...

IMG_1348.jpg

IMG_1362.jpg
 
Re: Small Japanese aqua garden

Szia Atti!

Szerintem azért mutat minden akváriumod ilyen jó képet két hét után mert közelebb laksz Pakshoz! :p

Viccet félretéve, a több havi előkészület, tervezgetés meghozza a kívánt eredményt!

Mostanában több Akvakertész palántánál láttam, hogy a feltett harminc kérdés után milyen szuper naplóik születtek!

Jó példával jársz elől!
Köszönjük!
A.ttila
 
Re: Small Japanese aqua garden

A. Kavicsos said:
Szerintem azért mutat minden akváriumod ilyen jó képet két hét után mert közelebb laksz Pakshoz! :p

Százhalombattán is van erőmű :)
 
Re: Small Japanese aqua garden

Én még nem is gratuláltam :oops: Gratulálok :clap:
Nekem is most van először igazán ADA gallery érzésem, mondjuk a világos képeken jobban kijön ;)
Emers hc-t vettél nem? Ahhoz képest durván növekszik.
A. Kavicsos said:
Szerintem azért mutat minden akváriumod ilyen jó képet két hét után mert közelebb laksz Pakshoz! :p

:thumbup: :D

Költözni kell nincs mese
 
Re: Small Japanese aqua garden

Köszi Srácok! ;) Dani, ezen a két képen pont ammiatt vettem vissza a fényerőt, hogy látszon a HC, mert különben virítanak.. Igen full emers volt, aznap jöttek meg GA-ba. Az biztos, hogy piszok sok meló szálanként ültetni, de talán meghozza a gyümölcsét..
 
Re: Small Japanese aqua garden

attibva said:
Köszi Srácok! ;) Dani, ezen a két képen pont ammiatt vettem vissza a fényerőt, hogy látszon a HC, mert különben virítanak.. Igen full emers volt, aznap jöttek meg GA-ba. Az biztos, hogy piszok sok meló szálanként ültetni, de talán meghozza a gyümölcsét..

Én is tudom 8 cseréppel ültettem még régen. :crazy:
 
Re: Small Japanese aqua garden

De megéri...

Bár mini de talán látszik az 5 napos fejlődés..

5nap.jpg


A HC miatt nem töltöttem fel, de van egy olyan is amire talán Dani gondoltál:

IMG_1351.jpg
 
1 hetes a Small Japanese aqua garden

Mai napon az ioncserélt vizet RO vízre váltottam (köszönhetően a GA-s forrásnak :)) és hát ha már ott jártam, akkor véglegesítettem a faunát 5db CBS S garnéla személyében. Már motyolnak hátul és a fán ezerrel, ha kicsit fotózhatóbb helyre jönnek, lövök róluk képeket. Csináltam pár képet a növények fejlődéséről:
:wave:
IMG_1418.jpg

IMG_1434.jpg

IMG_1439.jpg

IMG_1443-1.jpg
 
Re: Small Japanese aqua garden

Kiskanállal tolod a tápot a növényeknek ,hogy minden ilyen turbó módban nő nálad ? :shock:
:thumbup:
 
Re: Small Japanese aqua garden

Még nagy a lelkesedésem, de majd ígérem visszafogom magam a naplózásba! :mrgreen:

IMG_1468.jpg

IMG_1484.jpg

IMG_1495.jpg


:wave:
 
Back
Oldal tetejére