• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Small Japanese aquatic garden

Meló után megnyírtam a parvulát, kimatáztam az akit, vízcsere. Jó hétvégét mindenkinek! ;)

P1000362.jpg
 
Nagyon jó kis kép!Nem lehet rossz esténként ezzel az akival szemezni!
Messziről még inkább kétségbe ejtő a hátsó stem bokrok ívének precizitása!
Valld be,szögmérőt is használsz nyíráskor! :D
 
Olyan a németnél is németesebben precíz az egész(y) :D
Valaki ugorjon már fel a sráchoz és találomra nyírjon már bele egy-egy szál növénybe:sorry::sorry:
 
Köszi srácok! :) most látom, hogy a lent középtájt lévő kis ág túl középpen van, vissza is állítom kicsit balra a stem ívébe, ahol a helye van... :D
 
Hajónapló ismét jelentkezik... Ahogy elnézem, azért a kis + pilács kezdi hozni a színeket a friss hajtásokon, kíváncsi leszek, hogy a kifejlett levelek milyen színűek lesznek... Aki únja már, annak szorri :bag: , aki megtekinti, annak meg jó szórakozást a vidihez (y) (próbáltam több szögből lőni róla vágásokat :snaphappy: , a kis japán zene meg szerintem szenzációs..):

 
Ugye közeleg az AGA (senki ne felejtse beküldeni a nevezését!), tegnap úgy döntöttem, hogy befotózom az akit. Nigro segített kiválasztani a legjobb halpozíciós akit. Nah ma este nem bírtam magammal, meg a rotala is még nőtt kicsit (inkább a rotundifolia uralkodik narancsban, az indica kezd pirosodni, de mivel nincs többségben, így összképileg nem hozza elő a színt..) szóval ma este nekiestem még egyszer (vasárnap már szerintem nyírás lesz...). Bedobok egy képeket, amin bár a halak nem állnak a legjobban, de látszik, hogy milyen képeket sikerül ma lőni az akiról:

7846270068_227794397a_b.jpg
 
Úgy érzem ezzel a kisakival sikerült elérnem azt az állapotot, amit kitűztem év elején. Szerintem lassan be is kerül a kész akváriumok közé. Ez azonban nem azt jelenti, hogy szétdurrantom, mert olyan szép ékszere a nappalinknak, hogy nincs szívem hozzá.. Búcsúzóul csináltam még egy vidit róla:
 
Back
Oldal tetejére