• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Small Japanese aquatic garden

Re: Új projekt - névválasztás később

Szia Atti!

Szépen benövényesítetted!

A Bolbitist hogyan rögzítetted?
Mint Amano mester, kövekre kötözve, vagy direktbe a fára?

Szurkolok, hogy ez is hasonló jól alakuljon mint az előzők!

A.ttila
 
Re: Új projekt - névválasztás később

Köszi srácok az észrevételeket! :thumbup: A kövek tövét még a parvula meg a HC is benövi majd, de a középen bal szélső kicsi kő nekem is szúrta a szemem (túl kint volt, és ráadásul világosabb is volt, mint a többi). Kicseréltem egy másikra, talán így jobb az összkép. Viktorék javaslatára a fára növesztett submers verziót vettem a Bolbitisből, és tényleg nagyon szép állapotban lévő növényke.
Kavicsos Atti: A fát több darabból kötöztem össze, így voltak olyan csatlakozási pontok, ahova a a töveket be tudta dugdosni, így nem kelle kötöznöm.
íme a friss kép: :wave:

IMG_1230.jpg
 
Re: Új projekt - névválasztás később

Még mindig... :)
A kövekkel nagyon harmadolva van a fa.
Balról a 2. követ (kicsi?) áttenném a jobbról a második kő jobb oldalára. Ferdén, az aki bal oldalára/frontjára mutatva, és egy kis vékony rést hagynék a 2 kő között, hogy épp közé tudjon nőni a gaz.
 
Re: Új projekt - névválasztás később

Bocsi szólt a zene nem hallottam :D

nézd meg ezta verziót:

IMG_1235.jpg
 
Small Japanese aqua garden

A kezdeti időszakban az ember nem bír betelni az új szerzeménnyel :angel: , ezért lőttem is egy stabilabb 1080pHD-ban is nézhető szösszenetet az első vízcsere után:

 
Re: Új projekt - névválasztás később

attibva said:
Atti valami ilyesmire gondoltál?

Vmi ilyesmire. 1-2 centit még vinném balra.
Még kellene 1 kisebb kő a 2 jobb oldali közé, hogy páratlan legyen. A középsőhöz közelebb, kicsit a front felé. Ne legyenek egy vonalban.
 
Re: Small Japanese aqua garden

Attibva.... lélegzetelállító. Eddig nekem most először van igazi iiiiiigazi ADA érzésem mióta nézem a magyar akikat. Sikerült amit akartál de nem akármennyire.

Viszont srácok (Attilák) nem azért mondom, de szerintem egyáltalán nem számít hogy hogyan vannak a kövek, mert egy idő után talán egy két csücskön kívül még nyírás után sem lesznek láthatóak. (én eddig mindig ezt tapasztaltam konkrétan ADA Gallery-s akiknál is).
 
Re: Small Japanese aqua garden

Köszi Andris!!! ;) akkor sikerült a célom elérni!
játszottam még kicsit a kövekkel, ezt sikerült. Egyébkétn a HC ha megnő, illetve ha a parvula bedúsul épphogy kilátszanak majd.

IMG_1243.jpg
 
Re: Small Japanese aqua garden

Ez beszarás,milyen jó lett,Atti! :)
Nem akarok a lelki világodba gázolni,de tegyük rendbe a dolgokat!
Mennyibe került az arcplasztika és a nyelvtanár? :mrgreen: :angel:
 
Re: Small Japanese aqua garden

Köszi Lóri, örülök, hogy tetszik! :) visszagondolva kb. 1,5 hónapja tervezem a projektet (pedig nem vagy egy türelmes típus..) Amano nyelvjárását azért még nehezen értem meg :D
 
Re: Small Japanese aqua garden

Istenem de szép lesz amikor a rotundifolia vörösödik!!!! Jajajajajajajajajnekem!!!! :lol: :clap: :clap:
 
Re: Small Japanese aqua garden

A HC gyepesedést is várom, de legeslegjobban a rotu és a hygro felnövését és vörösödését, mint a Messiást! :lol:
 
Re: Small Japanese aqua garden

Nagyon szép kis japanese garden-t hoztál össze gratula, bejövős!! :thumbup:
 
Re: Small Japanese aqua garden

Jó lett Atti :thumbup:
(a kövek is majdnem jók... :D )
 
Re: Small Japanese aqua garden

Ma este lezúztam az üveg beszívót... :evil: :evil:

De azért előtte lőttem két képet. Megdöbbentő hogy fotóügyileg is mekkorát dob az opti...

IMG_1260.jpg

IMG_1259.jpg
 
Back
Oldal tetejére