• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Próbálkozunk V1.

Csak hogy addig annyira beszippant ez a hobbi, hogy majd kelleni fog egy nagyobb üveg, és akkor majd úgy fogod gondolni, hogy jó lesz oda. :D
Már beszippantott, de nincs hova tenni. Sokkal nagyobb akváriumot nem tudok hova rakni, ráadásul adott a lámpa és a szűrő mérete, nagyobbat nem tudnék venni belőlük se. Amíg nem költözünk el innen, ezekkel kell beérnem. De az asztal alá még úgyis beköltöztetek valamit. Bármit. :ROFLMAO:
 
Már beszippantott, de nincs hova tenni. Sokkal nagyobb akváriumot nem tudok hova rakni, ráadásul adott a lámpa és a szűrő mérete, nagyobbat nem tudnék venni belőlük se. Amíg nem költözünk el innen, ezekkel kell beérnem. De az asztal alá még úgyis beköltöztetek valamit. Bármit. :ROFLMAO:
erre gondoltam :)
 
Ezt a türelmetlen várakozást én is átéltem, aztán rájöttem, tényleg addig szép, amíg "kipattan".

Azóta már újból hozott bimbót, most már értékelem is, és annak szorítok, minél tovább bírja még így!
 
a bucenak is hogy kimásszon az akváriumból. :)
A többi bucét látva ez sosem fog megtörténni, de legalább nem halnak, és ez jó. :D

Ezt a türelmetlen várakozást én is átéltem, aztán rájöttem, tényleg addig szép, amíg "kipattan".
Azóta már újból hozott bimbót, most már értékelem is, és annak szorítok, minél tovább bírja még így!
Igen, elsőbimbós akvakertész vagyok. Eddig annak is örültem, ha új levelet hozott, és nem régit fonnyasztott el. :ROFLMAO:
 
Nagyon szép(y) De mi az a pingpong labda középen?
Garnéláknak való labda, elvileg oldódik ki belőle valami, ami jó nekik, plusz megtelepszik rajta a biofilm, és szeretik kotorni. Hát, eleinte érdekelte őket, már annyira nem látom az érdeklődést. Még valamikor talán télen kaptam kipróbálásra @tsokee -éktól, de csak a zöld pont kezdett rajta csúnyán megtelepedni, ezért kiszedtem. Most, hogy eléggé lágy már a víz, félek kicsit az ásványi anyag hiánytól, így visszaraktam. Maradhat, amíg nem lesz szükségem arra a területre. :D Aztán lassan beszerzek valami garnéla adalékot, mielőtt kinyírom őket. Megint.
 
Garnéláknak való labda, elvileg oldódik ki belőle valami, ami jó nekik, plusz megtelepszik rajta a biofilm, és szeretik kotorni. Hát, eleinte érdekelte őket, már annyira nem látom az érdeklődést. Még valamikor talán télen kaptam kipróbálásra @tsokee -éktól, de csak a zöld pont kezdett rajta csúnyán megtelepedni, ezért kiszedtem. Most, hogy eléggé lágy már a víz, félek kicsit az ásványi anyag hiánytól, így visszaraktam. Maradhat, amíg nem lesz szükségem arra a területre. :D Aztán lassan beszerzek valami garnéla adalékot, mielőtt kinyírom őket. Megint.
Kicsit idegenül hat de, ha belepi az alga nem is feltünő:)
 
Kicsit idegenül hat de, ha belepi az alga nem is feltünő:)
Nagyon idegenül hat, de nem is versenyre készülök. :p Főleg így, hogy még vissza is veri a fényt elég erősen. Van nagyon sok fajta belőle, majd lehet kipróbálok valami visszafogottabb színt, vagy a mironekuton tömbösített formáját. Vagy apróra törött formáját. Az csak egy (vagy sok) plusz kő lenne odabent. Csak ez is mind olyan, hogy már a 2 hónap múlva esedékes fizetésemből van levonva. A következő havit már elköltöttem. :'D
Ezt most nagyon elkezdtem keresni, de csak a doboza miatt. :D
712S0XBD-3L._SY355_.jpg
 
Nehogy
Nagyon idegenül hat, de nem is versenyre készülök. :p Főleg így, hogy még vissza is veri a fényt elég erősen. Van nagyon sok fajta belőle, majd lehet kipróbálok valami visszafogottabb színt, vagy a mironekuton tömbösített formáját. Vagy apróra törött formáját. Az csak egy (vagy sok) plusz kő lenne odabent. Csak ez is mind olyan, hogy már a 2 hónap múlva esedékes fizetésemből van levonva. A következő havit már elköltöttem. :'D
Ezt most nagyon elkezdtem keresni, de csak a doboza miatt. :D
View attachment 56320
Nehogy félre értsd,nem kritikának szántam! Nem is vagyok én olyan. De a fizu részével ugy látom sokunk így van, én is már elköltöttem az év végi bonusomat is:whistle:.
 
Nehogy félre értsd,nem kritikának szántam! Nem is vagyok én olyan.
Dehogy értem, én is látom, hogy tényleg úgy virít ott, mint egy pingpong labda. :D Elfér, amíg jót teszek vele, vagy nem rontom a helyzetet, maradhat. A kusza növények még jobban zavarnak, de majd az is szépen kiegyenesedik.
Az év végi bónuszt én is várom, ha nem kell megint telefont vennem, telne belőle CO2 rendszerre. :whistle:
 
Back
Oldal tetejére