• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Path of Progress

Az akvarium sikeresen feltoltve. Semmi nem mozdult el, all a hegyoldal, novenyek a helyukon. Innentol csak nonie kell mindennek :)
 
Igertem, hogy nezem majd, mennyire kemenyit a frodo ko. Feltoltes utan a TDS 15ppm. El ne felejtsek holnap is merni :)
 
Eddig minden ok. Bedobtam a DC-t, be kell lőni a CO2-t, ma már mentek a tápok.

Íme feltöltve:
Most lentről fotóztam, 17mm-en, tegnap magasabbról, 24mm-en, határozottan nem szabad lentről lőni, mert összenyomja a hegyeket, de a nagylátó még jó lehet, majd kísérletezek.

_MG_9040.jpg

_MG_9047.jpg

_MG_9049.jpg

_MG_9050.jpg

_MG_9052.jpg
 
A 7. napon.

Már látszik némi fejlődés, főleg a HC-n, ami külön öröm, mert nálam még sosem maradt meg, amire sose volt igazán magyarázat. Hátul a bonsai-ok szintén megindultak, ami csak felülről látszik, de a felső levelek már most hozzák a szép sárgás színt :)

Jobboldalt a fotón is látszik, hogy a fenti "réten" kicsit kopik viszont az Elatine, na az a doboz kicsit sárgás volt már beültetéskor, úgy tűnik, nem is marad meg, oda lehet, hogy friss kerül.

Érkezett két vadi új saját zselés növényünk, a Ludwigia 'Super Red Mini' és a Rotala Macrandra 'Butterfly' Mini, amiket nincs hol kipróbálnunk az üzletben, úgyhogy bekerülnek itt a főkő mögé, így egyből megismerhetjük a növényeket és én is kipróbálom a fentebb photoshoppolt vöröses változatot is, ha nem jön be, el is búcsúzok tőle, de legalább látjuk, milyenné fejlődnek.

_MG_9062.jpg
 
Back
Oldal tetejére