• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Old Forest

Igazad van algaként kezelik ,de moha !😁 most utánna néztem . De akkor sem egy mindennapi alga mert leveleket hoz 😊 nekem nagyon tetszik s ez a lényeg 😉 Elég lassan nő pedig megvan minden jó neki adva
Nekem is tetszett eleinte, aztan ahogy megno es probalod ritkitani lehullik belole egy-egy morzsa! Abbol szep kis telep no! En gyulolom. Ujrainditottam az akimat. Es itt is megjelent, pedig azt hittem kiirtottam. Ha nagyon boldog nyomhatsz ra carbot, hyperolt akarmit! Megszeretett, veled marad! Beferkozik a legremesebb almaidba! 😈
Bocs kicsit elragadtattam magam! :ROFLMAO:
 
Nekem is tetszett eleinte, aztan ahogy megno es probalod ritkitani lehullik belole egy-egy morzsa! Abbol szep kis telep no! En gyulolom. Ujrainditottam az akimat. Es itt is megjelent, pedig azt hittem kiirtottam. Ha nagyon boldog nyomhatsz ra carbot, hyperolt akarmit! Megszeretett, veled marad! Beferkozik a legremesebb almaidba! 😈
Bocs kicsit elragadtattam magam! :ROFLMAO:
Igen jól mondtad👍 .
Kinek mi tetszik . Nagy a isten állatkertje 😁
Nem vagyunk egyformák .
De pont ez a jó szerintem 😊
 
@zeppike lécci ne tűnj el ilyen ménkű hosszú időre! Már aggódtam, meg hiányoltam a posztokat is.

Mellesleg tegnap nem csuklottál? @star67 Csillával emlegettünk. Szerinte majdnem kertszomszédok vagyunk, én meg azt sem tudom, merre induljak el.
Most véresen komolyan, ha valamiben tudok segíteni, írj/hívj fel/döntsd be a kapumat.
 
@zeppike lécci ne tűnj el ilyen ménkű hosszú időre! Már aggódtam, meg hiányoltam a posztokat is.

Mellesleg tegnap nem csuklottál? @star67 Csillával emlegettünk. Szerinte majdnem kertszomszédok vagyunk, én meg azt sem tudom, merre induljak el.
Most véresen komolyan, ha valamiben tudok segíteni, írj/hívj fel/döntsd be a kapumat.
Koszonom szepen az ajanlatot :)

Egyebkent tenyleg minden rendben velunk, csak kicsit intenzivebb a munka mint az elozo evben.
 
De jó, hogy újra itt vagy! BUÉK!
Szerintem a kis üveged lényei is boldogok ebben a dzsungeles scape-ben!
A cukiskodó otók meg szokás szerint ezen a fotódon is a szívem csücskei.😍
 
No a voros algaim melle most lett egy uj szerzemeny. Csak egy fadarabbol nott ki, mashol egyelore nem lattam, de abbol mar ket helyen is. Nem brutalisan ronda. Elsore agancs-alganak neztem, de erdekelne ti minek hatarozzatok :D Lottem par kepet a voros algarol es az akvariumrol csak ugy. Valamilyen tapanyag biztosan kifogyott, mert a bucek olvadoznak, sapadoznak. Szurtam par talajrudat, de lehet a tapozason kellene inkabb allitani.

IMG_0473.JPG
IMG_0472.JPGIMG_0470.JPGIMG_0471.JPG
 
No a voros algaim melle most lett egy uj szerzemeny. Csak egy fadarabbol nott ki, mashol egyelore nem lattam, de abbol mar ket helyen is. Nem brutalisan ronda. Elsore agancs-alganak neztem, de erdekelne ti minek hatarozzatok :D Lottem par kepet a voros algarol es az akvariumrol csak ugy. Valamilyen tapanyag biztosan kifogyott, mert a bucek olvadoznak, sapadoznak. Szurtam par talajrudat, de lehet a tapozason kellene inkabb allitani.

View attachment 162097
View attachment 162098View attachment 162099View attachment 162100
Agancs lesz szerintem. De majd ha más is megszakérti, az biztosabb. 😉
 
Kezdem azt gondolni egyebkent hogy a csapvizbol jott az agancs szeru alga :D
lattam hianytuneteket a bucekon, es ugy okoskodtam, hogy vizcserenkent 5 liter csapviz talan potolja a kiszurt asvanyi anyagokat amik hianyozhatnak a sovany tapozasbol meg a gh+bol. De siman lehet hogy a sporak hianyoznak a szurt vizbol. Mit gondoltok. Eddig se agancs se BBA nem fordult elo miota RO vizezunk.
 
Back
Oldal tetejére