• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Ohko...

Alap változata a zebra dánió amely jóval természetesebb látávnyt nyújt. Ennek ellenére nekem is volt nagyon régen, és a végére 1 példányom maradt ami ilyen rendellenesen sokáig élt elevenszülők társaságában egy 54 literesben. Ennek vagy 10 éve.
Lehetne az akvárium címe: Ephel Dúath - azaz Árnyékhegység a Gyűrűk urából Mordort nyugatról határoló hegyláncnak hasonló pengeéles szirtjei vannak.
 
Igen kozben utanaolvastam. Azt irjak eleg betegesek. Kivancsi vagyok hogy hosszu tavon mi lesz veluk a tapasztalat. Eleg erdekes abrazatuk van.

Annyiban tévedtem (azt hiszem!), hogy nem festékkel festik, mint pl. a papagájsügéreket, hanem génmódosítás eredménye. Valamint a végképp torzszülött ún. GloFish is. Megoszlik a saját véleményem is, hogy ez most jó vagy rossz, hiszen a végeredmény nem sokban különbözik egyik-másik agyonszelektált tiritarka diszkosztól, vagy fehér/ezüst gömbmollytól. Ok-ok, más az eljárás, de fene tudja... (elnézést, hogy offolom a naplódat @Kovács Zsolt! :) )
 
Annyiban tévedtem (azt hiszem!), hogy nem festékkel festik, mint pl. a papagájsügéreket, hanem génmódosítás eredménye. Valamint a végképp torzszülött ún. GloFish is. Megoszlik a saját véleményem is, hogy ez most jó vagy rossz, hiszen a végeredmény nem sokban különbözik egyik-másik agyonszelektált tiritarka diszkosztól, vagy fehér/ezüst gömbmollytól. Ok-ok, más az eljárás, de fene tudja... (elnézést, hogy offolom a naplódat @Kovács Zsolt! :) )
Semmi baj vele.. legalább egy kis infó olvasható a dániókról.
 
Tudom milyen. Annó én is küzdöttem vele. Egy másik akváriumban.
Csak gondoltam megosztom veletek az apró változást az akváriumban. Valószínű a foszfát kevés benne. Egy kicsit elmászhatótt a nitrát-foszfát aránya..
 
Egy sikeres nap után neki álltam a víz cserének. feltünt hogy a sziklák felső részén algásodik.
Egy kis sikálás után csökkent rajta az alga. Úgy néz ki hogy emeltem a fényen egyből jön a kis algácska...;)
Be kell még szereznem valami garnélát bele.... A kérdés milyet..mi mutatna jól benne..:unsure:
Az Amanók csak éjszaka dolgoznak. Az Otok folyamatosan az üveget nyomják.
Kevés a takarító brigád..
 
Egy sikeres nap után neki álltam a víz cserének. feltünt hogy a sziklák felső részén algásodik.
Egy kis sikálás után csökkent rajta az alga. Úgy néz ki hogy emeltem a fényen egyből jön a kis algácska...;)
Be kell még szereznem valami garnélát bele.... A kérdés milyet..mi mutatna jól benne..:unsure:
Az Amanók csak éjszaka dolgoznak. Az Otok folyamatosan az üveget nyomják.
Kevés a takarító brigád..
Sünöket bele, és volt alga, nincs alga.
 
Back
Oldal tetejére