• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Növényraktár

Innen koppintottam a fórumról. A két ültetőkosár között moha van, a belsejében kerámiagyűrű súlynak. Ha jók a körülmények, szépen kinő majd belőle a moha-idő kell neki.
Ha legközelebb eljössz, megmutatom, hogy lehet úgy készíteni moha nevelőt kosárból, hogy sokkal több fény éri. ;)
Sőt, el is készítjük (én bemutatom, közben Te is csinálod), és rögtön lesz két moha-nevelőd. :)
 
@mmccannon Ilyet csináltam a mohának. Szétvágtam egy ültetőkosarat, kettéhajtottam, beletettem a mohát és a tappancsot, utána damillal rögzítettem a széleket. Valami ilyesmit készítettél te is.
View attachment 65947
Igen, de szerintem az ültetőkosár azért nem jó, mert kevesebb fény kap a moha. Túl szélesek a rácsok.
Helyedben, szétbontanám a damilt, és a rács tetejére kötözném cérnával a mohát. Úgy semmi nem fogja gátolni a fejlődésben.
De mondtam, hogy gyere, és csinálunk egy kézműves aqua workshopot. :)
 
Nagyon jól néznek ki, honnan lehet ilyet szerezni?
Ha az utolsó képen lévő garnélát kérdezed, olyat nem tudsz szerezni. Ilyen akkor van, ha nem tiszta az állomány. Régebben a pirosak közé került egy Black rili garnéla, utána születtek vadas garnélák és a genetika úgy hozta, hogy néha érdekesebb mintájúak is megjelennek.
 
Ha az utolsó képen lévő garnélát kérdezed, olyat nem tudsz szerezni. Ilyen akkor van, ha nem tiszta az állomány. Régebben a pirosak közé került egy Black rili garnéla, utána születtek vadas garnélák és a genetika úgy hozta, hogy néha érdekesebb mintájúak is megjelennek.
Adriannak is van egy hasonlo. Szerintem ra kene menni erre a rozsdas garnelara! Latom benne az uzletet!:ROFLMAO:
 
Ha az utolsó képen lévő garnélát kérdezed, olyat nem tudsz szerezni. Ilyen akkor van, ha nem tiszta az állomány. Régebben a pirosak közé került egy Black rili garnéla, utána születtek vadas garnélák és a genetika úgy hozta, hogy néha érdekesebb mintájúak is megjelennek.

Nekem sajnos csak átlátszóak lesznek, ha össze ívnak. :(
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére