• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes nekem (száz)nyolc ...

@nemjo Algatengerre ritkán nyomok like-ot, de ezek a már-már művésziességet súroló fibonacchi szálak egyszerűen megbabonáztak. :D
Amúgy a képen tényleg úgy tűnik hogy maradt még a levelek között, de lehet, csak ugráltál örömödben... :p
Szorítok!
Nemcsak neked tűnik úgy, maradt még elég, gondolkodtam is rajta, hogy felteszem az ingyenesbe - hátha valaki keresi a kihívást! :D
 
@nemjo Algatengerre ritkán nyomok like-ot, de ezek a már-már művésziességet súroló fibonacchi szálak egyszerűen megbabonáztak. :D
Amúgy a képen tényleg úgy tűnik hogy maradt még a levelek között, de lehet, csak ugráltál örömödben... :p
Szorítok!
Jobban kellett volna szorítanod, tényleg visszatérőben a fonal, igaz - sokkal kevésbé látványosan, mint a tetőponton, de azért van.
Nem tudom most azonnal kezdjek egy rövidebb (2 nap) időszakot, vagy indítsak egy új 5 napos BO -tal?
 
Ok! Bevállalom. Én tehetek róla. Ígértem, hogy szorítok, közben meg dolgozni jártam, meg aludtam. :p
Ettől függetlenül ha ez amolyan szavazás féle, akkor én inkább a hosszabb BO-ra tenném a voksom, de úgy hogy előtte még (a rohamosan szaporodó alga ellenére is) adnék egy hetet a növényeknek erősödni, mert egy ilyen jellegű kezelés azért őket is meg szokta viselni, még ha kisebb mértékben is mint a zöld zsinórod.
 
Ok! Bevállalom. Én tehetek róla. Ígértem, hogy szorítok, közben meg dolgozni jártam, meg aludtam. :p
Ettől függetlenül ha ez amolyan szavazás féle, akkor én inkább a hosszabb BO-ra tenném a voksom, de úgy hogy előtte még (a rohamosan szaporodó alga ellenére is) adnék egy hetet a növényeknek erősödni, mert egy ilyen jellegű kezelés azért őket is meg szokta viselni, még ha kisebb mértékben is mint a zöld zsinórod.

Jelen állás szerint úgy tűnik, hogy Trapp Pista barátunk vsz kevesebbet alszik (vagy dolgozik) minden esetre az új - 5 napos - BO eltűntette az akváriumból a brutális fonal/szakáll vagy a fene tudja milyen, de randa algát. Köszi Sanya!

Sőt - ráadásul a sötétben az egyik gaz ki is virágzott.
A fene érti ezt ...
 
beköltözött 15 kék neo Gazdagrétről, egyenlőre fejest ugrottak a susnyásba, ha javul a fűhelyzet (értsd. nem kaszálok minden nap) előkotrom a fényképezőgépet is
(a fonal- alga továbbra sem jelentkezik, lassan elkezdem megint a Profito-t)
 
itt sem jártam mostanában, de túl nagy örömködésre sincs okom, innen a tibee-k tűntek el, a többiek jól vannak.
Sajnos a fonal is ....
A fissi bokrot teljesen átszőtte, még gondolkodom, hogy megpróbálom-e menteni, vagy kidobjam az egészet.
A bucék nőnek, a jobb oldal karcsúsodik, a zöld fonal virul.
Csökkentettem a megvilágítási időn, carbo-n emeltem, szűrésen is.
Jött a nanoból 3 amanó + a Ficánkából 3 sziámi algaevő suhanc.
A szűréssel átellenbe tettem egy eheim akasztóst, áramlásnak.
A kék neo-k mellé jött pár blue bolt, ha bírják jön az erősítés is.
 
itt sem jártam mostanában, de túl nagy örömködésre sincs okom, innen a tibee-k tűntek el, a többiek jól vannak.
Sajnos a fonal is ....
A fissi bokrot teljesen átszőtte, még gondolkodom, hogy megpróbálom-e menteni, vagy kidobjam az egészet.
A bucék nőnek, a jobb oldal karcsúsodik, a zöld fonal virul.
Csökkentettem a megvilágítási időn, carbo-n emeltem, szűrésen is.
Jött a nanoból 3 amanó + a Ficánkából 3 sziámi algaevő suhanc.
A szűréssel átellenbe tettem egy eheim akasztóst, áramlásnak.
A kék neo-k mellé jött pár blue bolt, ha bírják jön az erősítés is.
Vegyél bérbe silver flying fox-ot, 2-3 növedék hamar rendbe kapja a terepet! Ezüst repülő roka a becsületes neve! hasznossak csak ne hagyd megnőni öket! Scape nem marad épp a helyén:D
 
Back
Oldal tetejére