• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes nekem (száz)nyolc ...

valahogy így nézünk most ki:

108IMGP1793.jpg

jobb oldalon az anubiasok között van még alga, de lassan fogy. A mohák közé is ékelődött még, de azt is szedegetik az amanok. Black mollyk sokat nem tesznek hozzá, lassan mennek is majd. A fehér dekorhomokra persze rápakoltak a munkások, legközelebb kerítést betonozok, de egyenlőre nem piszkálom, örülök, hogy működik.
ATI nagyon bevált ...
 
valahogy így nézünk most ki:

View attachment 48700

jobb oldalon az anubiasok között van még alga, de lassan fogy. A mohák közé is ékelődött még, de azt is szedegetik az amanok. Black mollyk sokat nem tesznek hozzá, lassan mennek is majd. A fehér dekorhomokra persze rápakoltak a munkások, legközelebb kerítést betonozok, de egyenlőre nem piszkálom, örülök, hogy működik.
ATI nagyon bevált ...
Szep, jo elrendezes.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
valahogy így nézünk most ki:

View attachment 48700

jobb oldalon az anubiasok között van még alga, de lassan fogy. A mohák közé is ékelődött még, de azt is szedegetik az amanok. Black mollyk sokat nem tesznek hozzá, lassan mennek is majd. A fehér dekorhomokra persze rápakoltak a munkások, legközelebb kerítést betonozok, de egyenlőre nem piszkálom, örülök, hogy működik.
ATI nagyon bevált ...

Mintha tényleg sokkal, sokkal kevesebb alga lenne benne, mint a korábbi képeken. Változtattál valamit, vagy csak szépen megoldódik magától a dolog (garnéláktól...)?

Újonnan bekerült Bacopa növöget?
 
Mintha tényleg sokkal, sokkal kevesebb alga lenne benne, mint a korábbi képeken. Változtattál valamit, vagy csak szépen megoldódik magától a dolog (garnéláktól...)?

Újonnan bekerült Bacopa növöget?

Sokat nem nőtt, de úgy tűnik jól érzi magát.
Eleocharis montevidensis helyére került, az már az ültetés után pár nappal megadta magát, nem is lesz olyanom többé!
Alga tényleg szembetűnően fogy.
 
Mintha tényleg sokkal, sokkal kevesebb alga lenne benne, mint a korábbi képeken. Változtattál valamit, vagy csak szépen megoldódik magától a dolog (garnéláktól...)?

Újonnan bekerült Bacopa növöget?

Sőt, kigyomláltam a nanóból még gazt és benyomorgattam elé, közé (jobb sarok):
108IMGP1997.jpg
Már nem tudom, hogy hívják, GA-s talán ammania, vagy rotala?


+ összekukáztam még leválló Buce hajtásokat valami kisméretű fajból - talán @Luigi13 -ék vagy más hozzáértő tudja mi - és fölragasztottam egy kis mérető lávakő morzsára:
108bucIMGP1983.jpg

@eMZé bútorával most valahogy így néz ki:

108IMGP1965.jpg

Persze még csak alátoltam a meglévő könyvespolc alá, majd leeresztés után le kell még csavaroznom a polc lapját és az akvát leengedni a bútorra.

A végére pár lakó, nagy változást már nem tervezek + esetleg még pár garnélát a TiBee-k mellé:
mollyIMGP1989.jpg
tbIMGP1968.jpg
tbIMGP1973.jpg
tbIMGP1975.jpg
tbIMGP1979.jpg
tbIMGP1980.jpg
tbIMGP1992.jpg
 
Sőt, kigyomláltam a nanóból még gazt és benyomorgattam elé, közé (jobb sarok):
View attachment 49049
Már nem tudom, hogy hívják, GA-s talán ammania, vagy rotala?


+ összekukáztam még leválló Buce hajtásokat valami kisméretű fajból - talán @Luigi13 -ék vagy más hozzáértő tudja mi - és fölragasztottam egy kis mérető lávakő morzsára:
View attachment 49051

@eMZé bútorával most valahogy így néz ki:

View attachment 49052

Persze még csak alátoltam a meglévő könyvespolc alá, majd leeresztés után le kell még csavaroznom a polc lapját és az akvát leengedni a bútorra.

A végére pár lakó, nagy változást már nem tervezek + esetleg még pár garnélát a TiBee-k mellé:
View attachment 49053
View attachment 49054
View attachment 49055
View attachment 49056
View attachment 49057
View attachment 49058
View attachment 49059

ahogyan a mollys képen is látszik, a mini fissivel itt sem boldogulok ...
:(
 
ma vízcseréltem + loricariaztam.
@Etele , itt a másik versenyző, ő kb 10-12 centis

View attachment 49364
View attachment 49365

meg növényeztem is, pl. sikeresen elégettem a kőre ragasztott fissi bokrot (túltolhattam a carbo-t)

fissiIMGP2502.jpg

A miniatűr, szintén ragasztott bucék viszont furán kipöttyösödtek, olyan mintha valami levéltetves muskátli lenne, ez vajon mitől?

buceIMGP2534.jpg

az ammania/rotala mintha elkezdett volna hajtani az ATI alatt, lehet, hogy nem szerette a kínai ledeket (vagy csak kevesellette, mint Számvevőszék a plakátdíjat)
amaniaIMGP2525.jpg
 
Back
Oldal tetejére