• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Nano bozótos

Magasságot figyelem persze, de levéltőnél érdemes, mert onnan hozza a levelenkénti 1 új hajtást. Van olyan szálam, ami már vagy 6x el lett "ágaztatva". :)

Mivel te nanozol, lehet érdemes az alsó leveleknél rögtön nyírni egyet ha majd kicsit gyökeresedett.

RE: persze csak ha bokrosítani szeretnél. :)
Jó az ötlet! Köszi! ;)
 
Nekem bárhogyan jó. Munka miatt leghamarabb szerdán lenne nekem jó. :) Akkor el is mehetek érte.
Vagy holnap Dugonics téren vagyok 4-ig.
 
Szerintem az a biztos, ha maradunk a szerdában és 4 óra után (amikor neked jó) valamikor elugrok a növényekért. Aztán viszem is az új helyükre. :D
 
Üdv Barnapl!

Kicsit összekavarodott a holnapi napom. Ha neked jó, akkor holnap reggeltől délután kettőig el tudok szaladni a bonsai-ért.
/Délelőtt helyett délutános műszakom lesz/
Vagy ha neked jobb új híd, vagy régi híd bármelyik lába nekem jó "gyülekezési" pont. :D
 
Szép növény, olyan gusztusos. :D
Amúgy most szereztem egy növényt, ami nagyon hasonlít a ammania sp. bonsai-ra de szerintem inkább valami rokona lehet neki.
Ha nem nő nagyra talán mehetne nanoba, ha nem akkor marad a 70L-ben

P2060307_220013.JPG
Az én nanomba is került Ammania és méretben teljesen megfelelő. A képen lévő növény nagyon hasonlít rá. :)
 
Az én nanomba is került Ammania és méretben teljesen megfelelő. A képen lévő növény nagyon hasonlít rá. :)

Szép kis növény. Eddig jól is érzi magát. Jól is néz ki az akváriumban. Még mellé bekerül az ammania sp. bonsai, aztán majd látjuk, mi merre hány méter. :D

Fotózásban még nem vagyok sirály, de azért nem adom fel a harcot. :D
Ez a jelenlegi helyzet. Mai helyzetjelentés. :D

P2100317_214436.JPG
 
Üdv Barnapl!

Kicsit összekavarodott a holnapi napom. Ha neked jó, akkor holnap reggeltől délután kettőig el tudok szaladni a bonsai-ért.
/Délelőtt helyett délutános műszakom lesz/
Vagy ha neked jobb új híd, vagy régi híd bármelyik lába nekem jó "gyülekezési" pont. :D


Csörgess meg és megbeszéljük. 209438073
 
Csörgess meg és megbeszéljük. 209438073

Köszönöm a növényeket! Holnap helyükre is kerülnek.
Ha összejön a legközelebbi szegedi frakciós összejövetel, vendégem vagy egy italra! :D

Hétvégére fényképpel jövök és helyzetjelentést adok. :)

Utóirat: Milyen csigusz mukuszod van? Azt is kaptam, így három csiga faj lesz az aksiban. Szeretem a biodiverzitást. :D
 
Mai napi helyzetjelentés.

A tegnap ültetés és bonyodalom után, kezdenek észhez térni a növények.
Most már csak abban reménykedek, hogy helyben is maradnak.

A képhez nem tartozna bele a hőmérő tudom, de gyors lövés volt.

P2130319_151404.JPG
 
Sziasztok!

Helyzetjelentés:

Az akvárium kezd lassan összeállni. A növények is kezdik jól érezni magukat.
Egyedül a lóhere növény, aminek nem tudom a nevét, kezd lyukacsossá válni. Lehetséges, hogy kivételesen ízlik a csigáknak, de más baj is lehet.

Mivel a növény ültetésről nem küldtem képeket azt most megteszem. :D


P2120317_175615.JPG
10982692_836372046402087_4843193247789334609_n_091329.jpg


Köszi, hogy benéztél! :)
 
Szia
Hydrocotyle tripartita japan-nak hívják a lóhere növényt röviden hydro. Majd rendbe jön biztos megviselte az áttelepítés de rendbe fog jönni. :)
 
Sziasztok!
Napi helyzetjelentés. Régen nem voltam már.
Sok minden nem változott. De kezd egyre élettel telibbé válni az akvárium.

Sajnos csak telefonos képem van mára, de amint tudok készítek egy sokkal jobb képet.

ffj_215045.jpg
 

Hasonló topikok

Válaszok
8
Megtekintések
2K
Back
Oldal tetejére