• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Nano bozótos

Találtam egy formailag kivételesen jó követ. Még a színe is jó lenne, de nem vagyok benne biztos, hogy a többi kőhöz illene.
Nem tudom kinek mi a véleménye?! Mondjuk ha találnék még ilyen vörös apróbb követ talán összehozható lenne valami.

Ez jelenleg csak próba volt, de körülbelül így állna a kő, picit talán jobban benne lenne a talajban.

page.jpg
Előtte - utána kép
 
Viszont tervezem, hogy az előtérben szép lassan elterjesztem ezt a "monte carlo" szerűséget, a parvula meg megmaradna a háttérben.
 
Na, ez az ami hosszú távon nem így lesz, mivel a montecarlo ezt nem így fogja gondolni;)

Nem nagyon szeret terjedni? Az a baj, hogy nem tudom mi a növény neve, de eddig elég szépen növekedett. Azt vettem észre, hogy a parvula között is jól érezte magát. Mondjuk ez azóta van mióta van co2 és rendes fény.

Szerencsére a parvula gyep az elég szépen alakul, ha nem terjedne a monte carlo az se vészes, eddig ez csak terv.
 
Találtam egy formailag kivételesen jó követ. Még a színe is jó lenne, de nem vagyok benne biztos, hogy a többi kőhöz illene.
Nem tudom kinek mi a véleménye?!
Ne mááár :) Sürgősen vedd ki onnan azt a randa követ. Olyan szép az a fekete-zöld összhang...

Inkább valahogy így próbálnám:

page.jpg
 
Van nektek is Szegeden fasza boltotok, nem? ;)
Kb fél kiló lehet egy ilyesféle kő.
De színben mindenképp az alap dekorációhoz passzolót keress.

Ha a jó Isten megáld sok pénzzel akkor majd veszek. Addig marad az ingyenes verzió.
Ezért is szaporítottam inkább tele növénnyel, ha már kövem nincs. :D
 
Sziasztok!

A vörös követ sikeresen kicseréltem. Sajnos ez is csak egy lapos kő, szemből szerencsére beleillik a képbe, de oldalnézetből már nem annyira. Van több kő is amit bele lehetne tenni, de nem akartam túlzsúfolni, de akinek van ötlete attól szívesen fogadok tippeket.

Köszi, hogy benéztél!

E0JddULBEd-Dxk-K3im7WPT0mOzETNtKXKbamh2fuVehznkI7aBN8AithTeRfRixgsCX=w544-h577-no.jpg
 
Sziasztok, régen jártam már erre.

Megint nem sikerült túl jó képet csinálnom, de feldobok egyet ide. Most csak a növényzet volt a lényeg,m ha lesz egy kis időm készítek egy normális képet. Még az elrendezés nem jó, de szerencsére a növényzet burjánzik.
Szerintem megérett egy metszésre.

Sokan mondták hogy a monte carloval sok bajom lesz, de ahogy látom pont ő tündöklik a legszebben.
Viszont a parvula, bár él és virul, nem olyan szép zöld mint az elején.

A fénykép ne tévesszen meg senkit, ennyire azért nem sárga a parvula, valahogy a színek nem tökéletesek, de azért látszik akontraszt a monte carlo és a parvula közt.

Köszi hogy benéztél!

WP_20160410_12_48_37_Pro.jpg
 
Mióta megy a házi co2 az óta sok szép növény, moszat, alga jelent meg a szűrő környékén.
Kellemes hangulatot kölcsönöz a szűrő kifolyónak.

WP_20160510_21_06_07_Pro.jpg
WP_20160510_21_06_19_Pro.jpg
WP_20160510_21_06_36_Pro.jpg

Köszi, hogy benéztél! :)
 
Sziasztok!

Bár még mindig nem tudok szép éles képet készíteni, de megosztom veletek a friss metszés utáni állapotot.
Élőben még mindig ezerszer szebb, mint képen. :)

köszi, hogy benéztél.

P7090140.JPG
 

Hasonló topikok

Válaszok
8
Megtekintések
2K
Back
Oldal tetejére