• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Moderáció

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Szerintem az egy elegáns dolog lenne, ha a moderációról kapott értesítésben ott lenne a moderátor neve. :cautious:
Az, hogy végül ki nyom rá a gombra az nem jelent semmit. Hárman beszéltünk róla. 3D nyomtató már kívül esik az akvarisztikával közeli kapcsolatban levő dolgokkal. A fotós cuccok hirdetése van csak megengedve.

TZ

VIP kertész
Az, hogy végül ki nyom rá a gombra az nem jelent semmit. Hárman beszéltünk róla. 3D nyomtató már kívül esik az akvarisztikával közeli kapcsolatban levő dolgokkal. A fotós cuccok hirdetése van csak megengedve.
Okés, nem reklamálok azon, hogy törölve lett. Parttalan lenne.

Annyit jegyeztem meg, hogy ez így név nélkül nem elegáns. Szerintem.

Ha nincs is helye az adok veszek témában, a 3D nyomtatás mint technológia és a cuccok amiket készítettél vele érdekes. Ha nem eladásként teszed fel simán elfért volna.

Az a baj hogy most egy 3D nyomtató, holnap egy garzon vagy a kinőtt sílécek. :) És vagyunk pár ezren szóval lenne mindig valami.

TZ

VIP kertész
Ha nincs is helye az adok veszek témában, a 3D nyomtatás mint technológia és a cuccok amiket készítettél vele érdekes. Ha nem eladásként teszed fel simán elfért volna.

Az a baj hogy most egy 3D nyomtató, holnap egy garzon vagy a kinőtt sílécek. :) És vagyunk pár ezren szóval lenne mindig valami.

Okés, nem akarok ezen itt tovább vetyegni, privátban válaszoltam.

Oldal tetejére