• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Moderáció

Lehetőséget, hogy leszámoljon valamennyi ellenlábasával. Vigyázzatok, a végén még a fejtekre nől és mindenkit kitilt, aztán átveszi itt a hatalmat :)
 
CKPeter said:
Lehetőséget, hogy leszámoljon valamennyi ellenlábasával. Vigyázzatok, a végén még a fejtekre nől és mindenkit kitilt, aztán átveszi itt a hatalmat :)
:thumbup: :lol:
 
Körülbelül 1 honapja vagyok tag itt az akvakertész honlapon (kb 25 éve akvarizálok), azóta is rendszeresen olvasom a hozzászólásokat. Eddig inkább passzív résztvevője voltam a fórumnak. Pár napja feladtam egy hírdetést külső szűrő eladó témában, amit a moderátor rövidesen ki is moderált a szabályzat azon pontja alapján, hogy a túl kevés hozzászólással rendelkezem ( az volt az 1.). elkerülendő, hogy valaki azért regisztráljon, hogy eladjon valamit.
Meg szeretném kérni a moderátort, hogy hasonló esetbenvegye a fáradtságot és nézze meg, hogy a felhasználó mikor regisztrált (én kb 1 hónapja), milyen gyakran jelentkezett be és akkor elkerülhető lenne a szankció az alapján hogy valaki csak eladni akar. Legalább érdemes lenne mérlegelni a kimoderálás élőtt.

Perényi Zsolt

úgy látom, hogy akkor ez lesz a második hozzászólásom.. a harmadiktól már írhatom a hírdetést?
 
zaqwe said:
Körülbelül 1 honapja vagyok tag itt az akvakertész honlapon (kb 25 éve akvarizálok), azóta is rendszeresen olvasom a hozzászólásokat. Eddig inkább passzív résztvevője voltam a fórumnak. Pár napja feladtam egy hírdetést külső szűrő eladó témában, amit a moderátor rövidesen ki is moderált a szabályzat azon pontja alapján, hogy a túl kevés hozzászólással rendelkezem ( az volt az 1.). elkerülendő, hogy valaki azért regisztráljon, hogy eladjon valamit.
Meg szeretném kérni a moderátort, hogy hasonló esetbenvegye a fáradtságot és nézze meg, hogy a felhasználó mikor regisztrált (én kb 1 hónapja), milyen gyakran jelentkezett be és akkor elkerülhető lenne a szankció az alapján hogy valaki csak eladni akar. Legalább érdemes lenne mérlegelni a kimoderálás élőtt.

Perényi Zsolt

úgy látom, hogy akkor ez lesz a második hozzászólásom.. a harmadiktól már írhatom a hírdetést?

A lényeget kell megérteni. Az oldal nem hírdetéseknek szól. Erre van sok tematikus fórum az országban.
Nem vagy aktív tag attól függetlenül mikor regisztráltál. Nincs számszerűsítve a hozzászólások száma és a moderátorok bármikor dönthetnek a hírdetés moderálásáról, ha úgy itélik meg.

Ettől függetlenül elég sok hírdetés van a fórumon, persze leginkább aktív tagoktól.
 
Mai napon Szecsei "Cecska" Tibivel bővítettük a moderátorok táborát.
Tibi régi motoros és sokat segített nekünk korábban is. Örülök, hogy csatlakozott a modikhoz.

:clap: :angel: :thumbup:
 
viktorlantos said:
Mai napon Szecsei "Cecska" Tibivel bővítettük a moderátorok táborát.
Tibi régi motoros és sokat segített nekünk korábban is. Örülök, hogy csatlakozott a modikhoz.

:clap: :angel: :thumbup:
inadsz said:
:thumbup:
Köszi szépen ez nagyon megtisztelő! :cool: ;)
 
Üdv a fórumon. Ha bármi kérdésed van használd a keresőt vagy... Jah az a másik topic :lol: ;)
 
Cecska said:
viktorlantos said:
Mai napon Szecsei "Cecska" Tibivel bővítettük a moderátorok táborát.
Tibi régi motoros és sokat segített nekünk korábban is. Örülök, hogy csatlakozott a modikhoz.
:clap: :angel: :thumbup:
Köszi szépen ez nagyon megtisztelő! :cool: ;)
Üdv a csapatban Tibi!
 
Van egy akváriumom eladó és venni szeretnék egy nagyot!Addig nem fogok csevegni amíg nincs miről!Szerintem hülyeség a hirdetésem kizárása!
A mostani aksimat ismerem,ha lenne egy nagyobb akkor lenne miről kérdeznem!
Köszönöm a tagságot!!!!!:(
 
Egy kicsit rendet tettem az Adok-Veszek topicban. Duplikált témák összevonása vagy törlése ilyenek. Az eladó külső szűrő most az Eladó külső szűrő és vízpumpa topicban van és ott is folytatódik. ;) :angel:
 
inadsz said:
Egy kicsit rendet tettem az Adok-Veszek topicban. Duplikált témák összevonása vagy törlése ilyenek. Az eladó külső szűrő most az Eladó külső szűrő és vízpumpa topicban van és ott is folytatódik. ;) :angel:
Ráfért ;) Szép munka. btw sajnos sokan még mindig nem írnak egyből települést pl ingyen növény elvihető de nem irják hol sajnos, és az adatlapjukon sem tüntetnek fel lakhelyet. Mondjuk ez inkább uj felhasználóknál jön elő :)
 
recon said:
inadsz said:
Egy kicsit rendet tettem az Adok-Veszek topicban. Duplikált témák összevonása vagy törlése ilyenek. Az eladó külső szűrő most az Eladó külső szűrő és vízpumpa topicban van és ott is folytatódik. ;) :angel:
Ráfért ;) Szép munka. btw sajnos sokan még mindig nem írnak egyből települést pl ingyen növény elvihető de nem irják hol sajnos, és az adatlapjukon sem tüntetnek fel lakhelyet. Mondjuk ez inkább uj felhasználóknál jön elő :)

Köszi :) Ezzel sajnos nem tudunk mit csinálni, pedig az eladó is sok emailtől kímélné meg magát, ha kiírná a lakhelyet.

BTW, ti is szólhattok ha valahol, valamit egybe kell vonni, áthelyezni stb. De igyekszünk nyitott szemmel járni ;)
 
Jah és még valami van az idézet mellett egy :!: gomb ha erre nyomtok akkor mi is jobban látjuk, hogy ott rendet kell csapni ;)
 
inadsz said:
Jah és még valami van az idézet mellett egy :!: gomb ha erre nyomtok akkor mi is jobban látjuk, hogy ott rendet kell csapni ;)
Milyen igaz... :)
 
Végeztem az egész Adok-Veszek topic rendbetételével. Érdekes, hogy szinte minden hirdetésnek lett volna megfelelő topic, mégis úgy téma lett nyitva. A 6 oldalból lett 4,5 úgy, hogy nem töröltem hozzászólást. Most már rend és fegyelem van :)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére