• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Moderáció

Szerintem az egy elegáns dolog lenne, ha a moderációról kapott értesítésben ott lenne a moderátor neve. :cautious:
 
Szerintem az egy elegáns dolog lenne, ha a moderációról kapott értesítésben ott lenne a moderátor neve. :cautious:

Az, hogy végül ki nyom rá a gombra az nem jelent semmit. Hárman beszéltünk róla. 3D nyomtató már kívül esik az akvarisztikával közeli kapcsolatban levő dolgokkal. A fotós cuccok hirdetése van csak megengedve.
 
Az, hogy végül ki nyom rá a gombra az nem jelent semmit. Hárman beszéltünk róla. 3D nyomtató már kívül esik az akvarisztikával közeli kapcsolatban levő dolgokkal. A fotós cuccok hirdetése van csak megengedve.

Okés, nem reklamálok azon, hogy törölve lett. Parttalan lenne.

Annyit jegyeztem meg, hogy ez így név nélkül nem elegáns. Szerintem.
 
Ha nincs is helye az adok veszek témában, a 3D nyomtatás mint technológia és a cuccok amiket készítettél vele érdekes. Ha nem eladásként teszed fel simán elfért volna.

Az a baj hogy most egy 3D nyomtató, holnap egy garzon vagy a kinőtt sílécek. :) És vagyunk pár ezren szóval lenne mindig valami.
 
Ha nincs is helye az adok veszek témában, a 3D nyomtatás mint technológia és a cuccok amiket készítettél vele érdekes. Ha nem eladásként teszed fel simán elfért volna.

Az a baj hogy most egy 3D nyomtató, holnap egy garzon vagy a kinőtt sílécek. :) És vagyunk pár ezren szóval lenne mindig valami.


Okés, nem akarok ezen itt tovább vetyegni, privátban válaszoltam.
 
Segítséget szeretnék kérni. MiniMax nevű akváriumnaplóm eltévedt, át lehetne-e rakni a megfelelő topikba? ☺
 
Kedves Moderátorok és Adminisztrátorok!

Gondolom nem egyedi az eset, valahol már szó eshetett erről, de nem találtam konkrét megoldást.
A naplóm írásának elején, még csak képmegosztóval kerültek a bejegyzésekhez fotók. Ezeknek egy része mára törölve lett, csak az üres link figyel.
Ha van rá mód, szeretném pótolni a képeket, hiszen ezekről szólnak a bejegyzések. Képek nélkül kissé értelmetlen az egész.

Tisztelettel.
 
Sziasztok!
A tegnap este folyamán fáradtságomból és figyelmetlenségből kifolyólag sikeresen feltöltöttem egy családi képet az akváriumok képek mellé
Ha van rá lehetőség légyszi töröljétek majd🤗
Nem azèrt,mert szégyelem őket csak ez nem ide való 😉
Előre is köszönöm
Üdv
Norbi
 
Sziasztok!
A tegnap este folyamán fáradtságomból és figyelmetlenségből kifolyólag sikeresen feltöltöttem egy családi képet az akváriumok képek mellé
Ha van rá lehetőség légyszi töröljétek majd🤗
Nem azèrt,mert szégyelem őket csak ez nem ide való 😉
Előre is köszönöm
Üdv
Norbi
Az új naplómban☺️
 
Akkor sem enged privire válaszolni a rendszer, ha mondjuk más küld nekem? Mert sajnos nem tudok :oops:
 
Sziasztok, szeretnék képet feltölteni két régebbi bejegyzésemben az akvárium naplómban. Meg lehetne oldani?
a 2. és a 13. Hszbe kellene beilleszteni képet.

 
Utoljára módosított:

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére