• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

Régen jelentkeztem, mert sajnos semmi örömteli eseményről sem tudtam volna beszámolni.:(

A taiwanok mind eltűntek: blue bolt, panda, kingkong, redwine, red pinto, black pinto. A 10db narancs tigrisből kettőt látok, a 10db sima tigrisből 4db kóricál.
Viszont ma felbukkant egy tigris babagarnéla, ismét petés egy CBS és az előző eresztésből is túlélte a gondoskodásom pár CRS bébi.
A palacsinta algázó hála égnek él és virul!
Kár, hogy a süncsigák nem szaporíthatók, mert örökké vonatoznak.;)
 
A munkahelyi "átok-kockában" a kb.15 racoon tigerből jó esetben is 4-5 darabot látok csak, és akkor már nagyon pozitív vagyok.:oops:
Majd pótoljuk, csak sikerüljön végre a költözés... :) Ősszel, ha sikeresen helyre áll az én akim is akkor küldök (valahogy oda jutattatok neked) egy új csapatot! :) Lehet korábban, mert most még rengeteg van, ha sikeres lesz az út és beáll itt is ugyanúgy minden akkor koraősz lesz belőle...
 
Majd pótoljuk, csak sikerüljön végre a költözés... :) Ősszel, ha sikeresen helyre áll az én akim is akkor küldök (valahogy oda jutattatok neked) egy új csapatot! :) Lehet korábban, mert most még rengeteg van, ha sikeres lesz az út és beáll itt is ugyanúgy minden akkor koraősz lesz belőle...
Nagyon köszönöm, és drukkolok, hogy mielőbb sikerüljön a költözés.
A felajánlásod igazán gáláns és végtelen lovagias tőled, örök hálám érte, de nem fogok velük újból próbálkozni.
Be kell látni, van ami megy és van, ami meg nem. Ez a kocka most valóban csak nekik lett berendezve, egyből lett is vagy 3 petés, mégsem tudtam velük boldogulni. Realista ember vagyok, nem egy álmodozó típus, szóval ha ezek teljesen elkopnak, akkor cory szaporító medence lesz belőle, abban úgy tűnik sokkal sikeresebb vagyok.

A költözéshez kitartást és nagyon kellemes nyarat kívánok!😘
 
Jelentem super CBS fronton remekül állok, mindig látok belőlük egyszerre legalább 4-5 főt kapirgálni, szemmel láthatóan szerencsére jól érzik magukat.

És egy újabb adalék cory keltetéshez. Legutóbb csak bedobáltam 2 tucatnyi üvegről, levélről levakart ikrát egy befőttes üvegbe. Se fény, se vízcsere, de még levegőztetés sem, erre 3. nap rakhattam át a bölcsibe 20 kis ivadékot.
De még ezen is túltettem a héten.
@tsokee párostól ajándékba kapott műanyag pipettával szoktam leszívni a nehezen elérhető ikrákat, és az egyik felragadt a pipetta csövének a falára.
Esélytelen volt kiszedni, ezért szívtam bele vizet, letettem az asztalra és 2 nap múlva becseppentettem a kikelt szikzacskós ficankoló ivadékot a haverok mellé.
Azért ez már durva, nem?
 
A kellemes pár fokos lehűlés nemcsak nekünk esett jól, hanem a coryknak is, mert ma délelőtt a munkahelyi kocka frontüvegéről több tucat kis ikrát mentettem át a keltető garnélásba.
Otthon lekéstem erről, az amanok úgy legelték az ikrákat, mintha egy tál kaviár előtt ültek volna.
 
Akkor, beszéljenek helyettem a képek!
IMG_6818.JPG
 

Attachments

  • IMG_6813.JPG
    IMG_6813.JPG
    339.7 KB · Megtekintések: 27
  • IMG_6814.JPG
    IMG_6814.JPG
    353.2 KB · Megtekintések: 27
  • IMG_6816.JPG
    IMG_6816.JPG
    355.6 KB · Megtekintések: 30
  • IMG_6817.JPG
    IMG_6817.JPG
    346.6 KB · Megtekintések: 31
  • IMG_6819.JPG
    IMG_6819.JPG
    312.2 KB · Megtekintések: 29
  • IMG_6820.JPG
    IMG_6820.JPG
    300 KB · Megtekintések: 26
Back
Oldal tetejére