• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

star67

Legenda
Volt egy kis upgrade is.:cool:
Az Ista Led “világításom” mellé beüzemeltem a nemrég @Molroth kollégától vásárolt 2x24 Watt Odyssea lámpát is, amiben Laci erősen ajánlott egy fénycső cserét.
Kérdés, elég lenne bele 2db T5 daylight 6500K vagy nem ártana egy Eheim/Sylvania növényes cső is?:unsure:

Gyukker

VIP kertész
Volt egy kis upgrade is.:cool:
Az Ista Led “világításom” mellé beüzemeltem a nemrég @Molroth kollégától vásárolt 2x24 Watt Odyssea lámpát is, amiben Laci erősen ajánlott egy fénycső cserét.
Kérdés, elég lenne bele 2db T5 daylight 6500K vagy nem ártana egy Eheim/Sylvania növényes cső is?:unsure:
En tennek egy novenyedt is a 6500k melle..

star67

Legenda
Köszi, bár más növényem szinte nincs is, csak rengeteg buce, pár tő anubias és az albida “bokor”😗, de persze ezek is növények, megérdemlik és talán meg is hálálják a jobb fényt.

evavigh

VIP kertész
Na, ki lesz az a röntgen szemű superman/woman, @xman 😉, aki kiszúrja a képen a kis garnélám!

És ki az a tudós, aki megmondja, ugyan milyen fajta lehet ez a csöppség?
Siessetek, mert nálam sajnos nem maradnak életben a picik túl sokáig.😬
View attachment 80791
Nálam a blue bolt - tigrincs szerelemgyerekek néztek ki így, bár ez még eléggé incifinci! Drukkolok, hogy megmaradjon! 😍

star67

Legenda
Szóval, tényleg más is látja!🙂🙂🙂🙂🙂
Köszi @evavigh !😘
Anno volt egy tigris mamám, és nagyon reménykedtem, hogy valami keverék szerelemgarnéla bébi szülessen belőle, de szokás szerint egyetlen csöppséget sem láttam később. Erre most tessék, a semmiből előkavar egy ilyen kis furcsaság.:love:

star67

Legenda
Én meg már azt hittem, sosem születnek nálam ilyen különlegességek.
Most már csak arra kellene rájönnöm, hogyan neveljem fel őket?:unsure:
Mert aztán, ha ezek a kis hibridek nem lennének sterilek, akkor micsoda további mixek jöhetnének létre!🙂

evavigh

VIP kertész
Én meg már azt hittem, sosem születnek nálam ilyen különlegességek.
Most már csak arra kellene rájönnöm, hogyan neveljem fel őket?:unsure:
Mert aztán, ha ezek a kis hibridek nem lennének sterilek, akkor micsoda további mixek jöhetnének létre!🙂
Ha bébipapit adsz nekik, azzal jelentősen növelhető a túlélési ráta.

star67

Legenda
Drága Évi, nem tudsz olyan márkát vagy típust mondani, amiből nekem nincs vagy ne kényeztetném vele őket.🤪
Vagy mégis? Te milyen “bébipapival” nevelgeted őket?

evavigh

VIP kertész
Drága Évi, nem tudsz olyan márkát vagy típust mondani, amiből nekem nincs vagy ne kényeztetném vele őket.🤪
Vagy mégis? Te milyen “bébipapival” nevelgeted őket?
Mezei Dennerle Crusta Gran Baby, amit direkt a mini manók kedvéért szórok be. Tudom, hogy nálad is ki van fényezve a garnéla popó! 😉

Oldal tetejére