• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

Köszönöm, nálam a kereskedelemben kapható összes bébitáp, por, csepp és biofilm megtalálható. Valami más okozhatja, hogy a baba garnélákból alig nő fel pár darab.:( Ezért pateroltam ki a corykat is, hátha mégis ők a bűnösök.:unsure:
2 tibeeke még megvan és néha látom is őket, ezek már lehet, hogy meg is maradnak! 🤗
Valami megmagyarázhatatlan okból cory szaporításban viszont sikeresnek mondhatom magam. A költözködés ellenére az új helyen is cikkázik belőlük pár ivadék. A korábbi akváriumban is maradhatott pár ikra, mert este villanyoltás előtt ott is száguldozott pár apróság, ott meg csupán otok és egy palacsintázó maradt, tehát nagy eséllyel felnőhetnek a kis pygmik!
 
Köszönöm, nálam a kereskedelemben kapható összes bébitáp, por, csepp és biofilm megtalálható. Valami más okozhatja, hogy a baba garnélákból alig nő fel pár darab.:( Ezért pateroltam ki a corykat is, hátha mégis ők a bűnösök.:unsure:
2 tibeeke még megvan és néha látom is őket, ezek már lehet, hogy meg is maradnak! [emoji847]
Valami megmagyarázhatatlan okból cory szaporításban viszont sikeresnek mondhatom magam. A költözködés ellenére az új helyen is cikkázik belőlük pár ivadék. A korábbi akváriumban is maradhatott pár ikra, mert este villanyoltás előtt ott is száguldozott pár apróság, ott meg csupán otok és egy palacsintázó maradt, tehát nagy eséllyel felnőhetnek a kis pygmik!

Akkor nincs ott hiba![emoji12]
 
@T.Norbee jóvoltából újabb mini bucék kerültek a fára. Sajnos csak ragasztani tudtam őket, de pár hónap és remélem, benövik a ronda fehér ragacsot.

A mini fissi pedig még sosem volt ilyen szép és üde zöld nálam.
Na és az albida brown dzsungelem!:) Ide várjuk @Gyukker bokrát is majd.

Mégis lehet valami hatása a 2x24W Ody lámpának, ráadásul vadi új fénycsövekkel, amiből egyik növényes.;)
No, de beszéljenek helyettem a szokásos 💩 telefonos képek. Az életben tényleg sokkal szebbek ám!
 

Attachments

  • IMG_6958.JPG
    IMG_6958.JPG
    106.7 KB · Megtekintések: 29
  • IMG_6959.JPG
    IMG_6959.JPG
    135.8 KB · Megtekintések: 30
  • IMG_6957.JPG
    IMG_6957.JPG
    121.4 KB · Megtekintések: 30
  • IMG_6960.JPG
    IMG_6960.JPG
    166.9 KB · Megtekintések: 31
@T.Norbee jóvoltából újabb mini bucék kerültek a fára. Sajnos csak ragasztani tudtam őket, de pár hónap és remélem, benövik a ronda fehér ragacsot.

A mini fissi pedig még sosem volt ilyen szép és üde zöld nálam.
Na és az albida brown dzsungelem!:) Ide várjuk @Gyukker bokrát is majd.

Mégis lehet valami hatása a 2x24W Ody lámpának, ráadásul vadi új fénycsövekkel, amiből egyik növényes.;)
No, de beszéljenek helyettem a szokásos 💩 telefonos képek. Az életben tényleg sokkal szebbek ám!
Azert a Te Albida-d sokkal jobb kondiban van, mint az enyem. Na de majd nalad kikupalodik.;)
 
Back
Oldal tetejére