• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Meraki

Szétszedtem a régit, kimentettem a lakókat és azt a pár szál növényt, amit meghagytam.
Az üveg tisztítása után az első sor követ a helyére raktam és mögé került kb 5 cm aljzatemelés lávakő zuzalékból. Alatta és fölötte geotextil van, hogy ne keveredjen össze minden mindennel illetve a karcok elkerülése miatt.
Ma eddig jutottam, holnap folytatás.
View attachment 49042


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
egy kérdésem lenne :) mit raktál a kövek alá? :)
 
Szépen alakul, jó a homokos strand is, klappolnak a színek. Egy kérdés, a Crypto beckettii petchii nem lesz túl nagy oda? 10-15 cm magas lesz, ki fogja takarni a sziklát. Én valami lutea hobbytban gondolkodnék, de mintha te is abban gondolkodtál volna korábban, vagy pygmeaban!?
Meglátjuk mekkorára nő, oda egyébként egy piros (ökölnyi) bokor volt az eredeti elképzelés, de azt még állítólag nem találták fel, úgyhogy egyelőre marad ez. A nagy akváriumban voltak hobbitkák, de valahogy nem tetszett nekik a klíma.

egy kérdésem lenne mit raktál a kövek alá?
Geotextil van a kövek alatt, későbbi képen látszik is, hogy lobog összevissza elöl.
 
Meglátjuk mekkorára nő, oda egyébként egy piros (ökölnyi) bokor volt az eredeti elképzelés, de azt még állítólag nem találták fel, úgyhogy egyelőre marad ez. A nagy akváriumban voltak hobbitkák, de valahogy nem tetszett nekik a klíma.


Geotextil van a kövek alatt, későbbi képen látszik is, hogy lobog összevissza elöl.

nem okoz semmi bajt ez az anyag? bátran lehet használni hosszabb távon is?
 
Látnád a tekercset, az nagyon sukár :)

Láttam egyet az áruházban. Kissé meg is rettentem tőle. Az eladó meg attól, hogy csak egy hatvan centis csíkot kértem.
Utána gondoltam csak bele ez is milyen pazarlás. Elég lett volna negyvenöt is. :p:D

Egyébként meg a geotextil az akvakertész legjobb barátja. Nem túl segítőkész, de legalább nem issza meg a sörét, úgy mint te! :ROFLMAO:
 
Ez is része a játéknak, nem? :)
Én pl tökre kíváncsi lennék, mi történik az akvával és hogyan veszed fel a kesztyűt az algák ellen. :)
 
Back
Oldal tetejére