• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

Én is kaptam egyszer egy sérültet. Fotó, üzenet a feladónak és már küldte is az újat. Közben megkérdeztem üveges mestert (ha kell kontakt, írj privit), nem sokkal vállalta volna olcsóbban a javítást, mint ami az új ára. Ahogy nézem, nálad sokkal rosszabb a helyzet :)
Ha javíttatni akarod, talán a GA is megér egy ajánlatkérést.

Az eladóval lebeszéltem a dolgot, de nem küld újat. Inkább visszaadta a pénzt. Nem is értem ez miért jó neki.
Már kaptam ajánlatot üvegtechnikustól. Sajnos drágább, mint az új.
 
Nincs valakinek véletlenül RO membránház “fedele”? Az enyémnek elrepedt a csonkja és spriccel mindenfelé...
 
Ez már sajnos így érkezett, de azért szomorú vagyok... [emoji24] Van értelme az ép lily részt megmenteni? Túl sok darabba tört a cső hogy az javítható lenne. 0df630f7ead7ebeda401c5ae2718ef19.jpg
 
Ez már sajnos így érkezett, de azért szomorú vagyok... [emoji24] Van értelme az ép lily részt megmenteni? Túl sok darabba tört a cső hogy az javítható lenne. View attachment 63832
részvétem... pedig ez az atombiztos csomagolásnak tűnik :(
A héten én is kaptam csomagot, kicci,occó országból.
mikor megláttam a dobozokat, nem sok jóra számítottam.
A Lily felett nem volt szivacs, csak a karton... és láss csodát! :D
 

Attachments

  • P1450204.jpg
    P1450204.jpg
    119.4 KB · Megtekintések: 9
  • P1450205.jpg
    P1450205.jpg
    99.7 KB · Megtekintések: 10
  • P1450206.jpg
    P1450206.jpg
    89.3 KB · Megtekintések: 10
  • P1450207.jpg
    P1450207.jpg
    97.5 KB · Megtekintések: 10
Ez már sajnos így érkezett, de azért szomorú vagyok... [emoji24] Van értelme az ép lily részt megmenteni? Túl sok darabba tört a cső hogy az javítható lenne. View attachment 63832

Én biztosan megmenteném a fejrészt, a szilikon csőbe vagy a gyári pipa részbe diy biztosan be lehet ügyeskedni.
Anno @Molnár Máté is megoldotta és működött nála.
Én bevállalom, ha Te nem barkácsolsz vele.;)
 
Ez nem az én napom, nem szeretném részletezni. De ez volt az utolsó csepp, a megkoronázása... A kb 2 hetes üveg befolyóról sikerült a tapadókorongos részt, majd a cső végét is letörnöm... [emoji24]2fc5929515018f51b30c840267e7b021.jpg6402026c66ab5ac7fbfc0973f4ccd504.jpg
 
Ez nem az én napom, nem szeretném részletezni. De ez volt az utolsó csepp, a megkoronázása... A kb 2 hetes üveg befolyóról sikerült a tapadókorongos részt, majd a cső végét is letörnöm... [emoji24]View attachment 64298View attachment 64299
Annyira nincs elveszve. Kell rá egy garnéla védő háló, és a rögzítést így tudod megoldani.eheim_4014100.jpg
Már meg is van mentve a maradék.:);)
 
Ez nem az én napom, nem szeretném részletezni. De ez volt az utolsó csepp, a megkoronázása... A kb 2 hetes üveg befolyóról sikerült a tapadókorongos részt, majd a cső végét is letörnöm... [emoji24]View attachment 64298View attachment 64299
Gondolom, nem véletlenül hozták forgalomba a rozsdamentes acélból készült termékeket. Lehet, hogy az üveg esztétikusabb (amikor patyolat tiszta), de igazából nem túl célszerű.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére