• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

Hogy csinálod? "Feszítővassal, hegesztőpisztollyal"? [emoji33]

Sajnos kevés a szűrő kosár az 1l biorio-nak. Beletaposva is alig fér bele. Arra még ráerőszakolom a perlont és alig lehet bele rakni a házba úgy kivan púposodva. Aztán mikor tolom bele akkor jön a reccs[emoji16]
 
Rosszul tettem rá a Hydor Prime 10 külső szűrő tetejét. De azért be tudtam a csapokat zárni.:whistle: Kb. 5 centi hosszan berepedt a vödör tetejénél. Holnaptól indul a beszerzés-új vödör a szűrőhöz.
Egy másik akvárium alól kiszedtem az Eden 501 szűrőt, annak a helyére pedig egy kis akasztós szűrő került.
 
Régen fordultam meg ebben a topikban, de tegnap bőven behoztam a lemaradást.
Előbb a Chihiros Doctor porlasztóját sikerült a tappancs levétele közben megszabadítanom az egyik távtartójától, majd a növényes tálcát arrébb tolva a Dennerle üveg hőmérőt bírtam osztódásos szaporodásra. :p

Ugyanezen címen törési kvóta olcsón eladó... ;):D
 
Uveg szivoag 1. Takaritasa. Mondol ELSO takaritasa olyan sikeres lett hogy 2db lett belole.
 
Fel kell hozni ezt a topicot, régen nem irt senki.
Egy 12mm üveg kifolyó esett áldozatul a garnélavédő felhelyezésének. Miután a vége letört, azért rátettem a védőt, csak nem ér le olyan alacsonyra.

Felfoghatom tuningnak is:
Jobb egy sima cső, bevágások és alsó zárás nélkül, ha a garnélavédőt használom hozzá. Csak rövidebb lett kicsit.
 
Fel kell hozni ezt a topicot, régen nem irt senki.
Egy 12mm üveg kifolyó esett áldozatul a garnélavédő felhelyezésének. Miután a vége letört, azért rátettem a védőt, csak nem ér le olyan alacsonyra.

Felfoghatom tuningnak is:
Jobb egy sima cső, bevágások és alsó zárás nélkül, ha a garnélavédőt használom hozzá. Csak rövidebb lett kicsit.
Etető csőnek még jó lehet!;)
 
Sracok, csajok!

Talaltam most egy ISTA üveg ki-befolyo szettet, amit megvennek. A dobozon az szerepel, hogy 12 mm es 16 mm, a 12 mm mezöcske van rajta beikszelve..
Tudja valaki, hogy passzol ez egy JBL e 702 szüröhöz? Gondolom, ahhoz kellene passzolnia...
Van valakinak tapasztalata ilyen ISTA szettel? Minösegben milyenek?

Köszi!
 
Sracok, csajok!

Talaltam most egy ISTA üveg ki-befolyo szettet, amit megvennek. A dobozon az szerepel, hogy 12 mm es 16 mm, a 12 mm mezöcske van rajta beikszelve..
Tudja valaki, hogy passzol ez egy JBL e 702 szüröhöz? Gondolom, ahhoz kellene passzolnia...
Van valakinak tapasztalata ilyen ISTA szettel? Minösegben milyenek?

Köszi!
És azért ide írtál, mert el fogod törni???:unsure:
 
:):ROFLMAO:
Ejnye, Csilla, de kukacoskodo vagy...!:)
Nem, tegnap törtem el, es SOS keresek most kifolyot, talaltam is, es kerdeztem, hogy ismeritek-e...
Persze ez nem zarja ki, hogy ezt is eltöröm...:p:ROFLMAO:
Mint a legtöbbünknel, tartalek nalam sincsen...törni meg törnek ezek, mint a ropi...
Aki töri, mint a ropit, annál bizony legyen tartalék!
ADA, Ista, DO!aqua, Greenworks...;)
Kereshetnél szponzorokat és teszteled, melyik mennyit bír!
 
Back
Oldal tetejére