• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

Sajnos újra írhatok ide.
Két napos 2213-as szűrő vödör off.
Nem örül...

Szerezz hozzá egy új vödröt, ne adj ezért rajta túl!
Licitálós oldalon biztos találnál jó áron régi fejjel, az kuka, vödröt használod.
De újonnan is lehet venni hozzá!
 
Pl. szép zöld Eheim, Atman; fekete JBL; a "vállalhatóbb" szürke színű Tetra vagy Eheim installációs szett.
 
Pl. szép zöld Eheim, Atman; fekete JBL; a "vállalhatóbb" szürke színű Tetra vagy Eheim installációs szett.
Ja, a színeseket már láttam, átlátszóra gondoltam! :D

Na mindegy, igazából akármiből van, akkor is tudnak zajt csapni vele (mikor kivettem a diffúzort, a hőmérőt kezdték el gyakrabban csesztetni), szóval az igazi megoldás a belógatott cuccok minimumra korlátozása és stabilabb rögzítése lesz. Inline CO2 diffúzorom van, feltalálták már az inline hőmérőt? :D
 
Nem sűrűn írok ide...
de most igen. :)

Oxydator mini üveg részének a feje szétroppant a kezemben, még jó hogy nem vágta szét... pedig vigyázva veszem le róla mindig a műanyag kupakot. :(
 
Hű, ezentúl én is óvatosabb leszek, nálam egyszerre kettő is megy, soha nem gondoltam, hogy összeroppanhat.:nailbiting:
 
Sziasztok!

Meg nem tortem el, de nagy az eselye, hogy nem marad egyben mire kivarazsolom...:dead:
Valakinek valami otlet? 20180726_212051.jpg
 
Sziasztok!

Meg nem tortem el, de nagy az eselye, hogy nem marad egyben mire kivarazsolom...:dead:
Valakinek valami otlet? View attachment 60114

Egy csőtisztító kefe végére próbálj egy kis horgot kötni és azt beleakasztani. Hátha úgy törés nélkül megúszod.
Sőt a horgot úgy kötném oda, hogy azért egy hosszú damil is lógjon rajta, hogy ki lehessen húzni, ha lecsúszik a keféről.
 
Egy csőtisztító kefe végére próbálj egy kis horgot kötni és azt beleakasztani. Hátha úgy törés nélkül megúszod.
Sőt a horgot úgy kötném oda, hogy azért egy hosszú damil is lógjon rajta, hogy ki lehessen húzni, ha lecsúszik a keféről.
Proba szerencse.. bar ketlem, hogy kibira egy olyan horog, ami befer egy ekkora keresztmetszeten. Eleg izombol kellett huznom a szarat amire ra volt erositve.
 
ez papír?
Gyújtsd meg... na jó lehet az nem tenne jót az üvegnek sem.
Forró vizes áztatás és aztán ha felpuhult a réseken keresztül piszkáld ki darabokban.
Geotextilia. Fukasza damilra volt erositve. Az oblos reszbe erve vissza mar nem akart jonni...
 
Ha pesti vagy, adok egy címet vagy találkozzunk és adok egy ilyet : (a hegyét még kihegyezem) hegesztő hozaganyag, 2mm, saválló, kellőképp merev, erős és vékony. 1m hosszú akár :) ne törd el :( bakkero :( most nézem Gyula .... akkor viszont menj be egy barkácsba és simán kérjél awi pálcát, adnak kg-ra, de ha elmondod mire kell, akkor adnak 1 szálat, ez szinte tuti ... nekem is volt már ilyen, ezzel simán kilehet szedni
 

Attachments

  • 38720849_656200941427115_3927659296254328832_n.jpg
    38720849_656200941427115_3927659296254328832_n.jpg
    36.6 KB · Megtekintések: 4
Végre, mi is írhatunk ide is valamit :oops:
Egyszerű tisztításnak indult, mert amióta átvettük a 40-es kockát nem volt nagyon kedvünk kipucolni, ma viszont éreztük, hogy velünk van az erő. :punch:
A jó hír, hogy a műanyag cső simán lejött róla, csak az a fránya mosdókagyló ne lett volna útban a másik oldalon :whistle:
IMG_20180811_201441.jpg
 
Végre, mi is írhatunk ide is valamit :oops:
Egyszerű tisztításnak indult, mert amióta átvettük a 40-es kockát nem volt nagyon kedvünk kipucolni, ma viszont éreztük, hogy velünk van az erő. :punch:
A jó hír, hogy a műanyag cső simán lejött róla, csak az a fránya mosdókagyló ne lett volna útban a másik oldalon :whistle:
View attachment 61016
Gratulálunk a debütáláshoz!:ROFLMAO::cry::banghead: Ez 13-as lily volt ugye? Holnap tudunk egyet kölcsön adni Nektek.
 
Back
Oldal tetejére