• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Low-tech japó stílusban II.

Nagyon szép akvárium.
A világításod felfogatása gyári?
Köszi!
A tartót a sógor követte el, a lámpát meg én fabrikáltam. Két kampó van a tartóvason, a lámpatesten át van fűzve bicikli váltóbovden aminek az ütközőjét lehet állítani, így tudok a magassággal játszani.
 
Ismét pár kép, csak nektek csak ma!:)

IMG_2262.JPG


IMG_2261.JPG


IMG_2264.JPG


Ha esetleg valakinek kell Császárlazac Szombathelyen, egy köszönömért vihet párat, kezdenek nagyon sokan lenni...
 
Jaaaj az az emers sziget ott középen(y)...szívfájdító:love: meg az egész nagyon összhangban van.
 
Sajna meg nagyon soká megyek haza(Szhely),de remélem egyszer beköszönhetek,és megcsodälhatom az aksikat.
 
Ez z akva számomra az egyik kedvenc.Anaplóját sokszor olvasom a képekkel pedig nem tudok betelni.Egyszer nagyonszeretnék egy ehhez hasonlót.
Gyűjtöm az ötleteket.Talán a világítás ami a legjobban érdekelne,milyen elemkből alkatrészekből állt össze.Csak gratulálni tudok az akváriumhoz.
Ui:Nagyon sokat kell még tanulnom.
 
Időnként elő kell kapnom a bozótvágót, és alaposan meg kell nyesnem a növényeket. Mert már az innen onnan lenyesek egy levelet megigazítom egy kicsit már nem működik, olyan 2-3 havonta annyira összenő a bozót, hogy csak így tudom kordában tartani. Egy ilyen akció után kicsit esetlen lesz 1-2 hétig a meredező csupasz gyökércsonkok mindenfele,15 literes vödör tele lett levélnyesedékkel, ami ezen a fél négyet méteren termett. De amikor újra megindulnak a növények, és sorba hozzák a friss üde hajtásaikat, az olyan mintha tavasz lenne. :love:
Kopaszon:
IMG_2447.JPG


IMG_2451.JPG
 
Back
Oldal tetejére