• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech japó stílusban

Az biztos! De hát ez a hobbi minden részletére igaz. :) Egy jól összeválogatott, jól beállított, jól működő akvárium a cél. Nála megvalósult. 👏
Igen, valójában bárki tudna megfelelő növényeket "összeválogatni" de valahogy az akvarista is olyan,
hogy könnyedén elcsábul a sok hozzáférhető és szebbnél szebb növény láttán, azután sajnos nagyon sokk /:)/ esetben már csak futhat a kényszerhelyzet diktálta események után. :)
 
Igen, valójában bárki tudna megfelelő növényeket "összeválogatni" de valahogy az akvarista is olyan,
hogy könnyedén elcsábul a sok hozzáférhető és szebbnél szebb növény láttán, azután sajnos nagyon sokk /:)/ esetben már csak futhat a kényszerhelyzet diktálta események után. :)
Ne is mondd, sztem a GA növénykínálatának már a felét a kívánságlistámhoz adtam. 😊A kínálat alapján nagyon is könnyű elcsábulni. Utána persze mindig próbálok a realitás talaján maradni és okosba válogatni, de elsőre... Csak az a fránya mohóság. 😁
 
Ne is mondd, sztem a GA növénykínálatának már a felét a kívánságlistámhoz adtam. 😊A kínálat alapján nagyon is könnyű elcsábulni. Utána persze mindig próbálok a realitás talaján maradni és okosba válogatni, de elsőre... Csak az a fránya mohóság. 😁
Láthatólag halak esetében betartandó a szabály, hogy csak azonos igényűeket
egy akváriumba, de növények esetében ez könnyen átléphető, mi történhet? Semmi.
Ja, esetleg max egy algainvázió. :)
 
Utoljára módosított:
Láthatólag halak esetében betartandó a szabály, hogy csak azonos igényűeket
egy akváriumba, de növények esetében ez könnyen átléphető, mi történhet? Semmi.
Ja, esetleg max egy algainvázió. :)
Én is így gondolom. :) Csak aztán tudod, van az a pillanat, amikor megpróbálod, hátha ép te leszel az a fantasztikus kivétel, akinél életben marad a nem megfelelő körülmények közt is, mert életben tartod az akaratoddal 🙏... Aztán jön a szép lassú elsatnyulás és a nem is olyan lassú elhalálozás. Mivel nagyon gyenge a világításom, így ehhez mérten válogatom a növényeket is, de hát ahogy mondtad is...az ember néha elcsábul. ☺️
 
Back
Oldal tetejére