• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Low-tech japó stílusban

Gyönyörű az akid...Nagyon sok high techben gyatrábbak a növények, mint nálad . Elképesztő. Kézrázás inen ;)
Az akváriumot és téged ábrázoló aki pedig nagyon állat lett :thumbup: Tényleg mintha csak amano lenne valamelyik ADA galery-s akival :)
 
Tomi said:
És, ha már betudtam állni az aki mögé nem tudtam ellenállni a kísértésnek.... :lol:
PC069442%252520modified.jpg

Gratulálok :clap: Nagyon szép,letisztult formavilág.Kevés növényfajtával és jól megválasztott ágak kompozíciójával :thumbup:
Nem kis mennyiségű anubias van felhalmozva a dombocskára :geek: :eek: :shock:
A fotó pedig szuper Low Tech mester ;)
 
Még mindig nagyon baba. :clap: Ilyenkor érzem, hogy a sok picit le kellene cserélni egy nagyra. :)
 
Szia! Jól látom pénzlevelű lizinka is van a bal oldali szigeten?Mert az szép sárgán szokott virágzani.
 
Enyhe telünk van, szellőztetés után gyakran van vendég a nagy aki lámpája alatt.
P1029622.JPG
 
Tomi said:
Enyhe telünk van, szellőztetés után gyakran van vendég a nagy aki lámpája alatt.
P1029622.JPG

Be kellene szerezned egy-két Toxotes jaculatrix -ot, ők gondoskodnának ezekről a hívatlan vendégekről. :)
üdv: l
 
Tegnap visszaraktam az 500ml purigent a szűrőbe, ha jól számolok jó 7 hónapot bírt és megvolt a éveleji csőcsere is, nos megdöbbentő a kettő együttes hatása.
A kert ragyog, és mintha víz sem lenne benne repülnek a halacsok. :p
Az első képen a HAC fotózás gyermekét láthatjátok, az extra vízcsere nagyon beindította a hormonokat. Most kezd előmerészkedni sajnos most csak egy maradt meg.
P2029654.JPG

P2069658.JPG

P2069660.JPG
 
Ez de brutál gyönyörű :!: :!: :!: Egy darabka a természetből!

Nagyon bírom hogy nem a megszokott arányai vannak az üvegnek!
 
Valaha sikerült már megszámolnod, mennyi Anubias levél van az akváriumban? :lol:

Nagyon szép még mindig. Külön gratu, hogy hosszútávon ennyire karban tudod tartani. :clap: :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére