• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech japó stílusban

Tomi

Főkertész
Legjobb napló
Két évig döcögött a kicsike, volt a hónap akváriuma, szerepelt a HAC-on, és az IAPLC-on, voltak jobb rosszabb időszakai, de összességében egy állandó hűvös zöld szépség volt a nappaliban. Ennél az elrendezésnél próbálkoztam nem csak az akvárium víz alatti részét széppé varázsolni, hanem kicsit kinyújtani a vízi világot emers, paludarium jelleggel az akvárium fölé.
Nem szaporítom tovább a betűket, aki akarja az olvashat róla itt bővebben.

Indítva: 2010.Okt.30
Szétszedve: 2012 Nov. 16.
Méret: 375 liter 100X50X75cm
Növények: Anubias barteri var. Nana, Ceratophyllum demersum, Ceratopteris thalictroidees, Cryptocoryne wendtii, Higrophila polysperma, Microsorum pteropus, Valisneria spiralis.
Halak: Gyrinocheilus aymonieri, Epalzeorhynchus sp, Balanticheilus melanopterus, Corydoras aeneus, Hyphessobrycon pulchripinnis, Nematobrycon palmeri, Megalamphodus megalapterus.
Világítás: 8X 18 Watt T8 6 óra később majd 9 óra.
Szűrés: Hydor Crystal 3 Duo R10 900L/h, AquaEl Fan 3 700 L/h
Tápozás: Mg táp.
Dekor: Akácfa ágak és tuskók, sziklák, homok.
Aljzat: kavics 2-7 mm

0.nap
PA317666.JPG

Kb a toppon.

P2128082.JPG

Emers.

P5018404.JPG

P4019884.JPG

Szétszedés előtt, kicsit már túlnőve, meg csak hanyagul karbantartva.

PA081902.JPG
 
Két évig döcögött a kicsike, volt a hónap akváriuma, szerepelt a HAC-on, és az IAPLC-on, voltak jobb rosszabb időszakai, de összességében egy állandó hűvös zöld szépség volt a nappaliban. Ennél az elrendezésnél próbálkoztam nem csak az akvárium víz alatti részét széppé varázsolni, hanem kicsit kinyújtani a vízi világot emers, paludarium jelleggel az akvárium fölé.
Nem szaporítom tovább a betűket, aki akarja az olvashat róla itt bővebben.

Indítva: 2010.Okt.30
Szétszedve: 2012 Nov. 16.
Méret: 375 liter 100X50X75cm
Növények: Anubias barteri var. Nana, Ceratophyllum demersum, Ceratopteris thalictroidees, Cryptocoryne wendtii, Higrophila polysperma, Microsorum pteropus, Valisneria spiralis.
Halak: Gyrinocheilus aymonieri, Epalzeorhynchus sp, Balanticheilus melanopterus, Corydoras aeneus, Hyphessobrycon pulchripinnis, Nematobrycon palmeri, Megalamphodus megalapterus.
Világítás: 8X 18 Watt T8 6 óra később majd 9 óra.
Szűrés: Hydor Crystal 3 Duo R10 900L/h, AquaEl Fan 3 700 L/h
Tápozás: Mg táp.
Dekor: Akácfa ágak és tuskók, sziklák, homok.
Aljzat: kavics 2-7 mm

Szétszedés előtt, kicsit már túlnőve, meg csak hanyagul karbantartva.
Brutál egy akvárium volt!(y)
 
Tomi! Sokáig nem hittem el, hogy valóban low tech... (y) Igaza van Attilának, példaértékű low-tech aki volt és marad is (vagyis amire még a szétbontása után is sokáig lehet majd hivatkozni). Tényleg én is azt kívánom, legyen ez az aki és a munkád sokaknak példa, miként lehet egészséges, dús, szép akvát low-techben ilyen hosszú ideig fenntartani!!! (y)

Üdv: Robi
 
Nagyon tetszik,ahogy minél természetesebb átmenetet próbáltál kialakítani a párás víz-feletti környezetből, a víz-alattiba.
Látványos.Gratulálok hozzá.
 
Back
Oldal tetejére