• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Low-tech japó stílusban II.

Jó rég jártam erre, na meg az akiban sem matattam már két hete, még szerencse hogy nincs túlpörgetve. Ma végre megejtettem a halaszthatatlan karbantartást, ebből az apropóból lőttem is két képet nektek, egyet előtte egyet utána ahogy illik.:) Amúgy semmi jelentős változás nincs, hacsak az nem hogy folyamatosan növekszik az élővilág létszáma. Ugyanis az egyre sűrűsödő dzsungelnek köszönhetően egyre több garnélát látni, illetve mindig fedezek fel újabb császárlazac babát.:love:
És akkor a képek:
P6243679.JPG


P6243680.JPG
 
Nagyon pofás, természetes hatású ! Minden elismerésem :) galaxy razbórán nem gondolkodtál esetleg ? Szépen mutatna benne egy kisebb raj.
 
Nagyon pofás, természetes hatású ! Minden elismerésem :) galaxy razbórán nem gondolkodtál esetleg ? Szépen mutatna benne egy kisebb raj.
Köszi!
Nem jutott még eszembe, lehet azért mert nem igazán rajhal. Jelenleg kb 40 hal lakja az akvát a 3 milliméterestől a 15 centisig jól kitöltik a teret, és minden lakónak van helye lubickolni. ;)
 
Kicsit csattogtattam az ollóm, rendbe raktam ahogy kell, és a végeredményt megosztom veletek.
P9144776.JPG


P9144777.JPG




P9144778.JPG


Nyaralás óta nem nagyon foglalkoztam vele, az pedig már nem most volt... Néhol felütötte a fejét az ecset, meg némi fonal a mohákon. Elnézést az algás képekeért, de néha ilyen is van.
 
ez az akvárium csodálatos -- gondolom nagyon nehéz szívvel válsz meg tôle

Nem volt tolongás, szóval egyenlőre marad.
Nagyon régóta szeretnék tengerit, az okosok azt mondják 200 liter alatt ne kezdjem el, gondolom nem véletlen ajánlanak nagyot. Bár igazából a kis nanók tetszenek pár zolával. Még egy böhömöt, de még egy nanót sem tudok hova rakni, na meg a szabadidő is véges... Szóval olvasok szívom magamba a tudást, nézegetem a lakásba a polcokat, méricskélek talán... :)
 
Utoljára módosított:
Jól olvastam, akácfák vannak az akváriumban? Nem oldódott ki belőle semmi? Hogyan kezelted?
Előre is köszi!
 
Back
Oldal tetejére