• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Levi 200 literes akváriuma (első növényes)

Nagyon szép a parvula. Nálam a halak szoktak a kezemnél ólálkodni, néha néha belecsípve a kezedbe, az elsőnél új megijedtem, hogy majdnem kivertem az akvárium oldalát :D
 
inadsz said:
Nagyon szép a parvula. Nálam a halak szoktak a kezemnél ólálkodni, néha néha belecsípve a kezedbe, az elsőnél új megijedtem, hogy majdnem kivertem az akvárium oldalát :D
Halak inkább a felszinen keringtek egy kis korai vacsora reményében, de nem nyertek... :)
Az Amanok viszont nem tudtam hogy ekkorát tudnak csipni. Mostmár tudom! ^^ (Én akkor ejtettem be az ollót!)
 
katroc said:
Nem semmi grat! Szépen megnőtt a crypto. ;)
Köszi! Pedig épp most voltak visszavágva azok is. A méretük engem is meglep, mert minden adatlapon 10-15cm-t láttam rájuk, dehát sebaj. :)
Majd hátra tervezek boltitis-t de egyenlőre pihentetem az ötletet, mert majd a tápokat kell utánpótolni.
 
Túl sok változás nem állt be az eltelt idő alatt, mindössze a HC került ki a képből és a helyére is Parvula került, valamint a fákra kötöztem egy kis mohát, ha már nem sikerült -számomra- megfelelő stemet találni, akkor legalább a felsőbb régiókban is legyen valami. :)


20110723 by maglodilevente, on Flickr
 
viktorlantos said:
Nagyon baba. :thumbup:
Jó csere volt a Parvula. :clap:

Köszi... most egyenlőre lenyírtam 1cm-esre és amennyi ricciat csak bírtam kicsipeszeltem belőle, aztán jövő héten kipróbálok ellene egy kis Carbos merényletet. Hogy mondták hogy ne tegyem bele ezt az átkot, de csak azért is muszáj volt kipróbálni... ejnye! :(
 
Köszönöm szépen... sajnos a bolbitis még mindig nagy vágyam a háttérbe, dehát majd egyszer... :)
 
Back
Oldal tetejére