• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Landscape of Madeira

Köszi!
Na szerintem ez lesz a befutó :) De majd a hozzáértők megmondják, hogy jó-e :)

Még azt megpróbálom, hogy a jobb oldalt kicsit összesűrítem jobb felé, hogy körbefogja a dombot. Így középen nagyobb lesz a rés.
 
Köszi!

Még azt megpróbálom, hogy a jobb oldalt kicsit összesűrítem jobb felé, hogy körbefogja a dombot. Így középen nagyobb lesz a rés.
Na kérem!
7781186404_babf44bc2b_c.jpg
 
Szuper lett (a háttérből figyeltem mit hoztál/tatok össze), viszont most már a növények listája rendesen lekorlátozód a kis termetű növények javára!! ;)
Most már azon is filóznod kell rendesen!!
 
Egy 3l-es talaj még nem ártott volna, de a növények majd feltöltik a köztes helyeket. Előtéri növényeket mondanék én is, és valami futó növényt ami lefolyna a dombról, de a HC is jól mutatna onnan lefolyva.
 
Esetleg ha lejjebb indulna az egész? Akkor ki tudnám tölteni rendesen.
Vagy a jobb oldali dombról vehetnék le egy kicsit, amit a főkő elé szórnék? Ott is körbe lehetne fogni a kisebb kövekkel.
Még a bal oldalról is vehetek el és a főkő mögé magasabb növényeket ültetni.
 
Tibi, neked hogy fért be a kezed ebbe az akváriumba?:D

Kezdőknek nagyon jó egy használt Optiwhite, mert az én kezemből gyakran koccannak a kövek az üveghez!
 
Luna, nem nagyon tudom másképp forgatni a Fuji köveket, mivel nem minden oldaluk szép. Alul, oldalt fémesen csillog, vagy más a színe. Azért köszi!;)
 
Tibi, neked hogy fért be a kezed ebbe az akváriumba?:D

Kezdőknek nagyon jó egy használt Optiwhite, mert az én kezemből gyakran koccannak a kövek az üveghez!
Volt időm kitapasztalni és megszokni!!:D

Ezért a mostanitól amim van már egy kicsit borzongok!!:ROFLMAO:
 
Volt időm kitapasztalni és megszokni!!:D

Ezért a mostanitól amim van már egy kicsit borzongok!!:ROFLMAO:

:DDD Milyen furcsa egy otthoni aki után meg belenyúlni a boltban levő egyik 90-es vagy 120-as akiba. Furcsa, hogy elfér benne az olló rendesen. Nekem is milyen furcsa lesz majd :)
 
Az elején egy picit megijetdem, hogy a szokásos, "van jó talaj szórjuk be pár kő és kész" dolog lesz. De tényleg egyre jobban alakul az elképzelés. Finom arányos növényekkel nagyon látványos aki lehet belőle. (y)
 
Back
Oldal tetejére