• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Landscape of Madeira

Na ez az!(y)
Nagyon jó!!Egy kicsit még játszhatsz a színekkel, de más sokkal jobb a szememnek!
 
Szia pisces!

Sokkal jobb a kép!

A B. aubertii helyett valami finomabb növény jobban mutatna (túl vaskos, elrontja az arányokat)!
Egy kétszáz literesben tudnám inkább elképzelni!
Valami apró levelű stem lenne jó oda!

A.ttila
 
Szia pisces!

Sokkal jobb a kép!

A B. aubertii helyett valami finomabb növény jobban mutatna (túl vaskos, elrontja az arányokat)!
Egy kétszáz literesben tudnám inkább elképzelni!
Valami apró levelű stem lenne jó oda!

A.ttila
Jó az észrevételed! Nekem is szúrja a szemem, de tudtommal levelet fog váltani és akkor meglátom milyen lesz. Lehet oda is japonica kellett volna.
 
Ma 20 napos. A héten megnyírtam a HC-t. Dobtam bele pár Limnobium laevigatum-ot.
Blyxák erősen gyökereznek, a japonica hoz új hajtásokat. Az aubertii is, de nem olyan látványos, vagy csak én nem látom.
Stau egy része jól néz ki, de a fele (bal oldalt) kirohadt.
Már nem tudom követni vízcseréket ebben a kusza világban, de kb 2-3 naponta megy, holnaptól már csak heti 2x, utána normál heti 1x.
Táp 2-2ml Green Aqua Micro-macro,
Carbo 1,5ml.
4csepp Green Gain heti 2x.
gH olyan 5 körül lehet.
8009262822_41974c3728_c.jpg


Az aubertii szerintem el lett k**va, egyre jobban nem tetszik. Nem ide való!

Bocs a háttérért, de leesett a fólia és nincs idegem felrakni.
 
A HC gyönyörű egészséges, és sajnos tényleg jól érzed az aubertii nem illik oda, még most szedd ki amíg nem növi be az egész akit a gyökere :) Szépen alakul
 
Kidobtam az aubertii-t ...
Az Amazonia zseniális találmány!! Gyakorlatilag gyökér nélkül ültettem, és most 21 nap után hatalmas gyökerekkel húztam ki. Teljesen benőve a talajt, csak gombócban tudtam kiszedni.
Stauból visszavágtam és elültettem a vágott darabokat. Most kicsit poros minden.
Így kellett volna kezdenem:
8012874911_028800b38a_c.jpg


(ráadásul az áramlat is javult sokkal)
 
Back
Oldal tetejére