• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Josh Sim workshop Green Aqua - Október 5-6. szombat-vasárnap

A színvilág miatt nagyon szerettem, de a boltnak és a látványvilágnak jót fog tenni a friss berendezés. Ezek a bolti akváriumok már csak ilyenek. Évente cseréljük a berendezést, akkor is ha nem lenne indokolt, hogy frissen tudjuk tartani a látogatók számára és folyamatos inspirációt tudjunk adni különböző témákban.

Az egyik utolsó pillanat bontás előtt

MK7A2245.jpg
 
A színvilág miatt nagyon szerettem, de a boltnak és a látványvilágnak jót fog tenni a friss berendezés. Ezek a bolti akváriumok már csak ilyenek. Évente cseréljük a berendezést, akkor is ha nem lenne indokolt, hogy frissen tudjuk tartani a látogatók számára és folyamatos inspirációt tudjunk adni különböző témákban.

Az egyik utolsó pillanat bontás előtt
Ja, hogy ezt szeditek szét. Ez mondjuk nekem már kicsit túlzsúfolt, így a képen most mondjuk nem vészes, de láttam már eléggé túlburjánzva is..
 
Ja, hogy ezt szeditek szét. Ez mondjuk nekem már kicsit túlzsúfolt, így a képen most mondjuk nem vészes, de láttam már eléggé túlburjánzva is..
Látom bejött Viktor csapdája, hogy nem az üres akvát fotózta az csak látszik a háttérben. :) Én mivel tudtam mit keresek egyböl kiszurtam, de szerintem minden második belefut a csapdába. :D
A színvilág miatt nagyon szerettem, de a boltnak és a látványvilágnak jót fog tenni a friss berendezés. Ezek a bolti akváriumok már csak ilyenek. Évente cseréljük a berendezést, akkor is ha nem lenne indokolt, hogy frissen tudjuk tartani a látogatók számára és folyamatos inspirációt tudjunk adni különböző témákban.

Az egyik utolsó pillanat bontás előtt

View attachment 81625
Ez volt az egyik legmerészebb legegyedibb scape az elmúlt időszakban a megfizethető akvák közül (Bálázs 600e-es scapet nem számítva) Ha a nappalimban lenne és én csináltam volna egész nap ezt nézném. A vadregényes dzsungel ezer ámulatba ejtő burjánzó részletet rejt. És a legkarbantarthatatlanabb akva. Vagyis amennyiben nem éri olló 2 hetente akkor a halak csak az üveg mentén osonhatnak egy szűk folyosón. :D :D
 
A színvilág miatt nagyon szerettem, de a boltnak és a látványvilágnak jót fog tenni a friss berendezés. Ezek a bolti akváriumok már csak ilyenek. Évente cseréljük a berendezést, akkor is ha nem lenne indokolt, hogy frissen tudjuk tartani a látogatók számára és folyamatos inspirációt tudjunk adni különböző témákban.

Az egyik utolsó pillanat bontás előtt

View attachment 81625
Szabad kérni nagyobb felbontásban? Ki szeretném rakni háttérképnek. :)
 
Lehet tudni valamit a programról? 10-kor kezdődik és nem tudom elképzelni, hogy ebédre be is növényesíti. Lesz az a frankó büfés kocsi?
 
Back
Oldal tetejére