• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Josh Sim workshop Green Aqua - Október 5-6. szombat-vasárnap

Részemről remélem, hogy mindenki egy nagy élménnyel gazdagodott ma! Tart még a workshop?
Sajnos a mai nap nem tudtam részt venni, keresztapai teendőimet látom el... ma van a sógornőm kisfiának a keresztelője és nejemmel mi vagyunk a keresztszülők 😊😊
 
Köszönöm az élményt, nagyon tanulságos volt. Hozzám nagyon közel áll az egész, ahogyan Josh épít, kezdve a természetességre törekvéssel, egészen addig, hogy a fogával vágja el a cérnát (ha nem kamerázzák, ugyebár :) ). Igazi csemege volt ez a nap, szóval még egyszer, köszönöm.
Közben azon morfondíroztam, vajon hány olyan elvetemült ember van, aki hat órát végig tud így ülni, hogy tulajdonképpen csak egy akvárium berendezését "kell" nézni, és még élvezi is... Nekem mindenesetre elröppent az idő.
 
Sziasztok,

Ma sajnos csak délig tudtam maradni, de addig is eszméletlen tartalmas volt. Köszi a GA-csapatának ezt a két napot. Végtelen sokat tanultam belőle. Eszméletlen jófej a Josh és végtelen közvetlen volt a szünetekben való beszélgetésekkor. Azt hiszem ez volt az eddigi leginspirálóbb dolog amit aquascaping el kapcsolatban tapasztaltam. [emoji7][emoji119]

a5fb79763ea6ba7e1096d6d9d11e4021.jpg164d247c63e26725a356eebd81688ec2.jpgdcb7cafe6424aec7626fddd615c054ee.jpgbb6214792311064b9d406c49214b462a.jpg02e7528c4d5a7cbe073cb1dc3e24a021.jpg
 
Hatalmas köszönet a mai napért a GA teljes csapatának, lányoknak és fiúknak egyaránt. Olyan élmény részese lehettem, amiről világszerte csak álmodnak.
Josh Sim azt mondta, manapság megtiszteltetés egy scapernek, ha a GA-ban rendezhet be egy akváriumot. Mi pedig köszönjük, hogy a világ legnevesebb scapereit hozzátok el hozzánk!
Fantasztikus volt, örök élmény marad.
 
Hát ez a hétvége valami brutális lett tartalmi szempontból. Aki volt mindkét napon talán egyetért velem abban, hogy megértettük miért ennyire eredményes Josh Sim a versenyeken.
Én mindkét napon sok dolgot tanultam tőle, amiért örökre hálás leszek.

A mai workshop végén még beszélgettünk egy kicsit. Elmondtam neki hogy az egész YouTube csatornánkat többféle célközönségnek építettük.
Ahogy a kezdőknek is kínálunk tartalmat, a középhaladók és a profik is találhatnak maguknak hasznos infókat.
Josh az összes eddigi workshop alapján eddig a legmagasabb szintet hozta. Saját véleménye szerint talán azért, mert a többiek mind profik, akik ebből élnek. Workshopokat tartanak világszerte, kiszolgálják a közönséget.
Ő egy hobbista. Aki előtt egyetlen cél lebeg. Megépíteni azt amit eltervezett. Nem hiszem, hogy ennél combosabb workshopot tudunk csinálni majd a jövőben, de az biztos, hogy nem ez volt az utolsó ilyen megmozdulás.

Ha csak a mai napra gondolok vissza, ahogy rászerelte a súlyozó köveket a fákra szinte láthatatlan módon. Ahogy bemoházta a fákat. Amilyen könnyedén berendezte az egész fás felépítményt, ahogy eltüntette a rossz ágvégeket.
A homokkal teleszórt aljzat, a mohás kövekkel elrendezett útvonalak, a liánok beépítése, a fókuszpont kialakítása/szabadon hagyása. WOW! még mindig a hétvége hatása alatt vagyok.

Köszönjük mindenkinek aki személyesen ellátogatott a workshopra és köszönjük, hogy ilyen türelmesen végigültétek mindkét napon a több órás programokat. Aki nem volt ott sajnálhatja, ilyen sajnos egyszer adatik meg az életben. De reméljük a videókkal egy részét visszaadhatjuk majd a két napos programnak.

WOW de jó kis hétvége volt! Amano mester óta nem éreztem ilyet :) 👍
 
Én ia szeretném megköszönni hogy rövid időn belül már a harmadik világklasszis scapert hoztátok el nekünk.Ezek az élmények mindenkiben megmaradnak legyen az kezdő,amatőr vagy versenyző.
Nagyon jó fej volt Josh is és mint minden vendég közvetlen.Külön élmény volt látnom hogy Ő sem használ fekete gumikesztyűt,szereti megsimogatni a dekort és növényeket,és ez nem vicc,kb 30 másodpercig simogatta az egy csokorba összeszedett növény csomagot míg megtalálta a helyét.
Ami még tetszett és ugyancsak közel áll hozzám hogy nem ragaszkodik a kiegészítők használatához néha az egyszerűbb jobb .. [emoji4]80cabbe7e9f5473c424a3381c0261602.jpg5892137c6154745394269d4abe0a29e2.jpg0805369c0fdb0318769607799445fad8.jpg8e9b07e7a79e3c0dd5c0dc63ccfc8217.jpg16f906cdb1d7c49ee753f80e916edf62.jpgb980d2a8a2499097a03878c4edd18fe1.jpgf16060942a1d0f20a2c45a691ba39269.jpg2658f4483801c7fa372e8b19f9be461d.jpg
 
Pati sajnos lemaradt a csapatképről és ma Nigro is igazolt hiányzáson volt. Nincsenek itt akik a videó rögzítésében segítettek. Nélkülük a hétvége sem ment volna.
Úgyhogy ez egy igazi csapatmunka volt. Köszi nektek, hogy ilyen olajozottan ment minden a hétvégét beáldozva :love:👍

MK7A3449.jpg
 
Köszönöm az élményt, nagyon tanulságos volt. Hozzám nagyon közel áll az egész, ahogyan Josh épít, kezdve a természetességre törekvéssel, egészen addig, hogy a fogával vágja el a cérnát (ha nem kamerázzák, ugyebár :) ). Igazi csemege volt ez a nap, szóval még egyszer, köszönöm.
Közben azon morfondíroztam, vajon hány olyan elvetemült ember van, aki hat órát végig tud így ülni, hogy tulajdonképpen csak egy akvárium berendezését "kell" nézni, és még élvezi is... Nekem mindenesetre elröppent az idő.
 
Nagyon király volt az egész! Vicess figura ez a Josh, humorors volt, na meg persze informatív is... Ez volt az első ilyen workshop amin rész vettem és remélem lesz még lehetőségem eljönni a következőre is ha lesz! Kellemes hangulat volt végig és remek volt nézni ahogyan a mester alkotott...
Itt csatlakoznék az előttem szólókhoz, köszönet a GA csapatnak a lehetőségért és a minőségi scapekért amiket megcsodálhattam! :)
 
Rengeteget tanultam, köszönöm a szervezést. Nagyszerű nap volt.

Szégyelltem magam, hogy én nem tudom, hogy néz ki a 2 scape amivel nyert. Megvan a 2017-es Congo, de hogy mi az új. S ,most, hogy elkezdtem keresni rájöttem, hogy még nem is hozták nyilvánosságra. Fogadjunk, hogy a GA-sok megcsodálhatták már.
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!
Én ugyan nem vettem részt még személyesen ilyen workshop-on, de a youtube csatornán nyomon követem.
Remek szervezés, jó minőségű videók, nagy nevekkel. Nagyszerű, hogy Josh is eljött.
Régebben, ha inspirációt kerestem csak beírtam a keresőbe, hogy aquascaping.
Egy jó ideje már csak annyit, hogy: JOSH SIM
Nálam Ő a favorit.
 
Pati sajnos lemaradt a csapatképről és ma Nigro is igazolt hiányzáson volt. Nincsenek itt akik a videó rögzítésében segítettek. Nélkülük a hétvége sem ment volna.
Úgyhogy ez egy igazi csapatmunka volt. Köszi nektek, hogy ilyen olajozottan ment minden a hétvégét beáldozva :love:👍

View attachment 81710
Ez egy szuper kép erről a remek csapatról!
Gratulálunk ehhez a hétvégéhez és nagyon köszönjük! Josh szombati előadása és vasárnapi építése volt az eddigi legjobb. Összeszedett, informatív, humoros, lendületes, sőt még az angolul nem beszélők számára is érthető volt. Rengeteget tanultunk belőle, amit már a következő scape tervezésekor is kamatoztatni fogunk.(A profi rajz már elkészült róla tegnap délután... ;-) )
 
Rengeteget tanultunk belőle, amit már a következő scape tervezésekor is kamatoztatni fogunk.(A profi rajz már elkészült róla tegnap délután... ;-) )
Atti, a rajzolós fazon Dave Chow volt, Josh külön hangsúlyozta, ő sosem skiccel!🤪
 
Back
Oldal tetejére