• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Jabiim

Igazából annyit csináltam, hogy az ünnepekre hazamentem és mivel csak laikusra tudtam bízni az akit, ezért úgy gondoltam lekapcsolom az egyik quad-ot biztos ami biztos. Tápozás 3 naponta volt, és etetés is:oops:. Mire visszaértem a növények a duplájára nőttek és az algának nyoma sem volt. Szerintem vegyél vissza a fényből bőven és amikor eltűnt a fonal utána szép lassan fél óránként emeld amíg újra elő nem jön, majd menj egy lépéssel vissza. Én a következő akinál megtoldom a rendszert még egy leválasztott oldalpolcos szűréssel, mert annál már 150W halogén lesz a 65x45x45 felett, remélem plusz 10l szűrőanyaggal már bírni fogom:happy:. Nagy fényhez nagy szűrés kell, mert ez a dög azonnal előjön:mad:. Szóval egy szó mint száz szerintem a fényre reagál legjobban a fonal, ha a szűréssel nincs nagy bibi.
Hello.
A kovetkezo akvárium terveirol megosztod az eddig osszegyult gondolatokat? A 150w-nyi halogent nem lenne praktikusabb valami jo leddel helyettesiteni? Talan az viz melegitese es az aram fogyasztasa is kisebb.
 
Back
Oldal tetejére