• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes In the claws of the dragon

A kh érték hogy alakul nálad? Idővel rendeződik, vagy kell vele bűvészkedni? Nekem Gh 8 Kh 1 A kerbonát keménységem igen alacsony. Akár én is tudnék ilyen garnikat tartani. 😀
Megmondom a frankót Jani, hogy ebben az akvában a TDSen kívül semmit sem mértem és nem is nagyon szeretnék.

Próbálok a jelekből következtetni. Most hogy kerültel bele élőlények a növényel mellé, észrevettem, hogy zöld pont került az üvegre. Ezért plusz PO4 megy az akvába. Gondolom az arány felborulhatott vagy ilyesmi.

Úgy tanulhatom csak meg, ha nem csak nézek hanem látok is ;)
 
Megmondom a frankót Jani, hogy ebben az akvában a TDSen kívül semmit sem mértem és nem is nagyon szeretnék.

Próbálok a jelekből következtetni. Most hogy kerültel bele élőlények a növényel mellé, észrevettem, hogy zöld pont került az üvegre. Ezért plusz PO4 megy az akvába. Gondolom az arány felborulhatott vagy ilyesmi.

Úgy tanulhatom csak meg, ha nem csak nézek hanem látok is ;)
Ugyan ezt mondtam minap @cs_z_ Zolinak. 😀 Nekem sem célom jövőben méregetés.
De mig nem áll be rendesen az aki, addig magamat ellenórzöm.
(Hallgass az érzéseidre ifju padavan) 😂
 
Indokolatla elhullás egy Oto személyében. Semmi extra nem volt észrevehető az akvában.

Valami gyomor panasza lehetett a páciensnek, mivel az szemmel láthatóan el volt torzulva, és más, sötétebb színű is volt.

Etetni alga tabit kapnak, bár tegnap egy forrázott spenót levelet tettem be nekik. Van arra valami speckó recept, hogy milyen formában érdemes nekik elkészíteni?
 
Nem kötekedésből mondom, hanem csak mert zavarja a szemem. Szóval, a vágott favégek elé valami kis magasabbra növő bokrocskát ültetnék, ami szépen eltakarná. Ja, ötletem, javaslatom, az nincs, bocsi.🤭
Igen, nekem is szúrja a szemem. De ez az átrendezés miatt alakukt így. Ugye a ki-be folyók balról jobb oldalra kerültek, így egy kicsit utba volt 1-2 fa, ami takarta a favégeket. Remélem előbb utóbb kitakarja a gyep...ha más nem akkor a blyxa-bol kerül előrébb is...
 
Back
Oldal tetejére