• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Molnár Béla holland színekben indult? :D Szerintem ez csak hiba. El akarták venni a sok magyar cimkét az élmezőnyből.. :)
 
Drukkolok ez mindig jó hír! Ezek szerint visszatérsz? (y):snaphappy:
Tegnapi napon volt egy olyan sejtésem hogy visszatér. De ez a fenti bejegyzése, alátámassza a sejtésemet.
Akit már elkapott a gépszíj, az nem tudja olyan könnyen abbahagyni, függőséget okoz, mint a drog.:)
 
Hmm Japán az 1. hely és Japán az 1700. is így kerek egy Japán verseny :D:D
Örülök mert ráfértem a PDF első oldalára :smuggrin:
Nagyon várom hogy a top 127 ben milyen akváriumok is vannak bár kettőt már láttam :cool:(y)
 
Óriási gratulációm @kuchi és @Molnár Béla ! Óriási eredmény amit elértetek, az akijaitok csodálatosak, megérdemeltétek!;) Le a kalappal!:)
Nyilván a többi résztvevőnek is gratulálok, szép akik és eredmények születtek!

Nálam ez a buli most kicsit félrecsúszott, 494. helyre volt jó a HAC-on indított aki. Okokat nyilván kereshetnénk, de nem biztos, hogy érdemes. Ismerem az aki gyöngeségeit,hibáit, amik nem feltétlenül apró hibák egy ilyen megmérettetésen, így biztos ezeknek is be lehet tudni az eredményt, meg nekem az IAPLC sorolásában is vannak anomáliák a TOP100-on kívül, gondolok itt pl. B pár évvel ezelőtti helyezésére, vagy @matrai kolléga idei helyezésére, számomra érthetetlenek.

Csalódott vagyok, jó lett volna az előző két eredményt meglépni (azok 200+ volt, pontosan nem emlékszem), de ez most így sikerült! :)
 
Hmm Japán az 1. hely és Japán az 1700. is így kerek egy Japán verseny :D:D
Örülök mert ráfértem a PDF első oldalára :smuggrin:
Nagyon várom hogy a top 127 ben milyen akváriumok is vannak bár kettőt már láttam :cool:(y)
Fukadara kivancsi vagyok, ket elsö es egy harmadik hellyel büszkelkedhet most mar...
 
Back
Oldal tetejére