• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sziasztok!

Engem már a roszbaj kerülget mikor egy akiban utat látok:)
Pedig Béla még egy pár évig valószínű kitart ez a tendencia.


Csak én érzem úgy, hogy tavaly ilyenkor már sok fényképet megnézhettem tőletek?
Bennem is hullámzik a mutassam-ne mutassam, de Patrik példája lassan átbillent :cool: !

Az mekkora,hogy Josh Sim(tavalyi bajnok,ki nem tudna) ma gratulált,es írta: Hello neighbour View attachment 61324!! Congrats!Mi van?Szomszéd?Akkor eset le,hogy ö lett a 20-ik!Na ez nekem a mai nap fénypontja!:p
Örülök Patrik a sikerednek!
Remélem hamarosan olyan irányba áll az életed ahogy azt szeretnéd (hobbimunka-boldogság)!
Azért jövőre szeretnélek megszorongatni (nem fizikai értelemben)!

A.ttila
 
Sziasztok!

Most akkor nem értek valamit. A többsége itt a fórumon, azt írják, hogy a fát/gyökeret, hántoljuk meg a kéregtől. Hát ezeken a képeken van belőle bőven. Akkor valójában mi is a igazság?
Adrián a lényeg az itt-en van. Valószínű, hogy azok a fák nem pár hét alatt dobják le a kérgüket víz hatására (nem mérsékelt övi fák), ami egy berendezett akváriumnál elég kellemetlen tud lenni!

AmegA
 
Sziasztok!


Adrián a lényeg az itt-en van. Valószínű, hogy azok a fák nem pár hét alatt dobják le a kérgüket víz hatására (nem mérsékelt övi fák), ami egy berendezett akváriumnál elég kellemetlen tud lenni!

AmegA
Lehet hogy igazad van, de nem az van hogy nem a kéreg ledobásáról van a hangsúly, hanem a benne lévő anyag, ami esetleg mérgező,vagy ami a algáknak kedvez. Úgy hírtelen ránézve a 2es és a 3as képre, 3 különböző fát láttok.
 
Az elmult napokban sikerüt par top 127-es scapet latmom,köztük a 12 helyezett Tereza Lazar(Erdekes,ö beszel magyarul Ungvar-rol,lehet,hogy együtt megyünk Japanba),a 106-ik Albert Eschihuela Caceres,a 65 ik Andre Franken,226-ik Adam Paszchela ,hat nagyon meg kell becsülni az elert erdmenyt!Majdnem mindnel ereztem a Waooo efektust!Szep kidolgozott preciz munkak,meg több elszantsag kell,meg több fanatizmus!
Az utazas Japanba, lassan a cegemtöl megkapom az engedelyt es akkor mar csak @viktorlantos on mulik,ki segit (remelem)a foglaläsban!
https://www.facebook.com/search/peo...lX2FsbCIsInNpZCI6IjAuNzE4ODQ4OTU1MjAwOTYwNyJ9
 
Back
Oldal tetejére