• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Itt már mindegyik olyan színvonalú technikai megvalósítással bír, hogy tényleg csak az ízlése dönt az adott pontozóbírónak. És de gustibus non est disputandum, ahogy az egyszeri római mondja. :)

Jelzem az én szememet is böki egy-két hátrébb sorolt akva. Mert nekem azok tetszenek jobban. :)
 
Sziasztok!

Bernat Hosta akváriumára nagyon kíváncsi vagyok (tavaly az a 111. hely nem volt jogos), most mit alkothatott ami a 6. helyre emelte!?

@kuchi Patrik, hogyan találnak meg téged a veresnytársak? Hirdeted magad a 19. hellyel valahol (aki szintén bent volt a top 127-ben ezen a telefonszámon megtalál)?

A.ttila
 
Szia!

@kuchi Patrik, hogyan találnak meg téged a veresnytársak? Hirdeted magad a 19. hellyel valahol (aki szintén bent volt a top 127-ben ezen a telefonszámon megtalál)?
A Facen irnak privatban!De ezt ne ugy kepzeld el,hogy hirdetem magam!Nem vagyok...;):D
Sokukat mar ismerem korabbrol,vagy neha irtunk egymasnak.Minden esetre van valami hozadeka ennek az eredmenynek,de maj Japanban kötök ismeretsegeket!
 
Szia!


A Facen irnak privatban!De ezt ne ugy kepzeld el,hogy hirdetem magam!Nem vagyok...;):D
Sokukat mar ismerem korabbrol,vagy neha irtunk egymasnak.Minden esetre van valami hozadeka ennek az eredmenynek,de maj Japanban kötök ismeretsegeket!
Így már értem! Én csak az Akvakertészen vagyok fönt megy elvileg a TF fórumon (de ott mindig elfelejtem a jelszavam).
A németen kívül milyen nyelven beszélsz még?

A.ttila
 
Így már értem! Én csak az Akvakertészen vagyok fönt megy elvileg a TF fórumon (de ott mindig elfelejtem a jelszavam).
A németen kívül milyen nyelven beszélsz még?

A.ttila
Ettermi szinten Francia,Olasz,Angol(erre kell ragyurnom),Szenegal (na jo ez csak 20-30 szo),Nemet meg a masodik anyanyelvem(Lassan).
 
Juan Puchades irta az Ialpc-s scape-m röl:D
Wowww
Now i understand your place!
Perfect fit with iaplc rules,!
Very well done
Wowww
Most megértem a helyed!
Tökéletes illeszkedés az iaplc szabályokkal ,!
Nagyon jól sikerült
Jol indul a nap:D:D:D!Sajna Juan se tud jönni Japanba.:(
 
Október 519. (Nincs is ennyi nap a hónapban):(
De meg egy evben sincs!;)Bocs!
Majd jövöre,engem mindig felhuzott egy nem vart gyengebb eredmeny,mint tavaly 331 azt hiszem,utana mindig kettözött erövel keszültem!Nem tudom mi a cel jövöre de szurkolok neked!:D
 
Sziasztok!


Csak 5cm vizet kellett volna lejjebb engednie, hogy ne látszódjon a három moházott csonk, meg a baloldali villás ág vége és legalább 50 hellyel előrébb végez!

AmegA
Gyanítom, hogy pro/kontra elven döntött így. Alacsonyabb vízállással feljebb tolódtak volna a "lyukak", ez eltolta volna a kép súlypontját is, na meg fentről vesztett volna még csomó részletet is. Biztosan ő is tisztában volt az akváriuma gyengeségeivel és annak ellenére döntött így. Mit gondolsz?
 
Sziasztok!


Mit gondolsz?
Azt hogy mindenki követhet el hibákat és utána el kell fogadja a következményeket.
Egyéb részről az elején kellett volna a vágott felszínű csonkokat a leendő vízfelszínig emelni (vagy mint mi tavaly, a vízből fotózásnál leengedni :D), vagy a fotózási szöggel lehetett volna még játszani (alacsonyabb vízszinttel)!

AmegA
 
Back
Oldal tetejére