• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HWA - WabiScapers

@sztanotomi támogatásával és @Nigro maximális segítségével ma délután sikerült az augusztusi wabi kiállítás legfontosabb részleteit megbeszélnünk.
Augusztus 25. és szeptember 1-je között, szombattól szombatig tartana az esemény, hogy minél több látogatónak, érdeklődőnek lehetősége legyen bemutatni, ki mit rakott eddig össze, ki hol is tart jelenleg?

Már előtte, szerda-csütörtök-péntek folyamán be is lehet majd vinni őket a boltba, folyamatosan, kinek mikor a legkényelmesebb.
A garnélás-bettás állvánnyal szemben lesznek, világítást megoldja GA, de ha valaki viszi a sajátját, az is elhelyezhető lesz.
A GA egy hétig őrzi, ápolja őket, de akinek nincs lehetősége vagy nem akarja egy hétig ott hagyni, az sem gond.
Utána pedig mindenki, lehetőleg egy héten belül hazaviszi, mert tovább nem tudják tárolni.

Nem lenne zsűris versenyzés egyelőre, hanem a helyszínen a látogatók, a fórumon a tagok is szavazhatnak a nekik legjobban tetszőre.
Mindenki kapna egy pl.kék szalagot, de akikre a legtöbben szavaznak majd, az első háromé lehet piros-sárga-zöld.
Egyeztetnek @Schruzzal, hogy vállalja el a szakmai értékelést, tehát profi véleményt, tanácsot, javaslatot, ötletet is kap végül mindenki.
14-16 wabi mindenképp elfér, de ha több lesz, annak csak örülünk, viszont jó lenne addigra majd megközelítően pontos számmal kalkulálni.

A második szombatra tervezünk a fa körüli kertben egy fél órás kis workshopot az érdeklődőknek, hogyan is készül egy wabi?

GA indít egy topikot, amiben reklámozza az eseményt és tájékoztatja folyamatosan az érdeklődőket, mint amilyen a megnyitó buli előtt is volt.

Dióhéjban ennyi, amit elfelejtettem, azt majd Tamás kiegészíti.
Bármi kérésetek, kérdésetek, ötletetek, javaslatotok lenne, írjatok, beszéljük meg, hogy valóban jól sikerülhessen ez az esemény is, és talán egy újabb hagyományt indíthassunk el vele!
 
Annyit még hozzáfűznék Elnök Asszony remek összefoglalójához, hogy ha valaki csak most rakná össze a wabiját, ne habozzon és hozza el. Mind hárman egyetértettünk, hogy ne a versenyen legyen a hangsúly, hanem a wabi marketingjén. :D
Ha valakié csak 3-4 hetes legalabb latjuk, hogy 1 hónaposan kb. ki hol tud tartani az egyéni tápozásával. Érdekes lesz majd megfigyelni, hogy egyes növények hogy mutatnak 1, 2 vagy akár 3 hónapos különböző tálakban, mert lesznek meglepetések abban biztos vagyok.
Megnyugtatok mindenkit, a wabik jó kezekbe kerülnek és elegendő fényt is kapnak majd.
Attila megígérte, hogy egy LÁNYT bíz meg a napi kétszeri spricceléssel.......o_O :ROFLMAO::ROFLMAO:.
@Nigro ma még csak ízlelgette a HWA rövidítést, de ki tudja hova fejlődünk, a FIFA is kicsiben kezdte 1904-ben. ;)
Rajtatok is múlik! (y)
 
Augusztus 25. és szeptember 1-je között, szombattól szombatig tartana az esemény,
Még jó, hogy 1.-én megyünk Keszthelyre nyaralni, és következő szombaton 8.-án jövünk :D , nem kell 2szer autózni.
Kezdési idő is van a szombati napra?
 
Kezdési idő is van a szombati napra?

Augusztus 25-én rendes bolti nap van, akkor indul a wabi-hét. Aki tudja, hozhatja már az előtte való napokon is, és akkor szép lassan összeáll a polc a kiállítandó wabikkal a szombati nyitásra.
Akkor épp nincs még @Nigro, ezért a következő szombaton lenne az értékelés, a workshop a kertben, meg amit addig még kitalálunk.
Annak a pontos időpontja nincs még meg, attól függ, kit sikerül megnyerni az attrakcióhoz.;)
Aztán 8-ig bontás, mindenki visszaviheti a műalkotását.
 
Augusztus 25-én rendes bolti nap van, akkor indul a wabi-hét. Aki tudja, hozhatja már az előtte való napokon is, és akkor szép lassan összeáll a polc a kiállítandó wabikkal a szombati nyitásra.
Akkor épp nincs még @Nigro, ezért a következő szombaton lenne az értékelés, a workshop a kertben, meg amit addig még kitalálunk.
Annak a pontos időpontja nincs még meg, attól függ, kit sikerül megnyerni az attrakcióhoz.;)
Aztán 8-ig bontás, mindenki visszaviheti a műalkotását.
Így már értem... :facepalm:
Akkor ha jól értem 25.e szombaton még nem lesz semmi banzáj, hanem 1-én szombaton?
 
Azért így is megoldható Neked, ugye?
Ha leadod a tieid a boltban 25-én, én esetleg őrzöm majd Neked 8-ig, amíg hazajövet átveszed. Mit szólsz hozzá?
 
Azért így is megoldható Neked, ugye?
Ha leadod a tieid a boltban 25-én, én esetleg őrzöm majd Neked 8-ig, amíg hazajövet átveszed. Mit szólsz hozzá?
Ha megoldható, igen.

Továbbra is ugyanaz a kérdés: 25.én mennem kell? vagy elég ha felküldetem a gazokat és 1.én találkozunk?
 
Igen, jól érted.
Mivel @Nigro is csak 1-jén tud jelen lenni, és azért ő a fő szervezőnk és támogatónk, így az a nap lesz a zárás, tehát 25-ig a 34.héten bármikor felküldheted (és NEM GAZOK!:devil:), a GA-ban elhelyezik az állványon, őrzik, ápolják, csodálják, aztán 25-én még nem tudom pontosan mikor záróbuli, értékelés, díjkiosztás, workshop, aztán őrzöm Neked, amíg 8-án érte jössz.
Amint pontos menetrend lesz, azt @Nigro hivatalosan is posztolja majd a fórumon.
 
Igen, jól érted.
Mivel @Nigro is csak 1-jén tud jelen lenni, és azért ő a fő szervezőnk és támogatónk, így az a nap lesz a zárás, tehát 25-ig a 34.héten bármikor felküldheted (és NEM GAZOK!:devil:), a GA-ban elhelyezik az állványon, őrzik, ápolják, csodálják, aztán 25-én még nem tudom pontosan mikor záróbuli, értékelés, díjkiosztás, workshop, aztán őrzöm Neked, amíg 8-án érte jössz.
Amint pontos menetrend lesz, azt @Nigro hivatalosan is posztolja majd a fórumon.

Akkor 25.én értelem szerűen boltnap van, @Nigro nincs, nyitó buli nincs, csak addig érkezzenek be a művek.
1hétig lehet csodálni, pontozni vagy akármi a műveket. 1.jén zárásképpen össznépi találkozó, workshop miegymás, és lehet haza menni.
8.áig meg mindenki vigye haza a Wabiját.

Ha ez a forgatókönyv, megtudom oldani a Wabik felküldését, csak legyen aki átveszi, és feltölti őket. Munkatársam felviszi a GAba ha jön Egerbe meetingre a 25.ei héten. :)
 
Akkor 25.én értelem szerűen boltnap van, @Nigro nincs, nyitó buli nincs, csak addig érkezzenek be a művek.
1hétig lehet csodálni, pontozni vagy akármi a műveket. 1.jén zárásképpen össznépi találkozó, workshop miegymás, és lehet haza menni.
8.áig meg mindenki vigye haza a Wabiját.

Ha ez a forgatókönyv, megtudom oldani a Wabik felküldését, csak legyen aki átveszi, és feltölti őket. Munkatársam felviszi a GAba ha jön Egerbe meetingre a 25.ei héten. :)

A GA teljesen felkészülten várja a kiállítandó wabikat a 25-i héten, odaadóan, szakszerűen gondoskodnak róluk - amit ezúton is előre köszönünk-, az elsejei zárásról és miegymásokról időben tájékoztatunk mindenkit.
Tehát, küldjed nyugodtan, mert várjuk, számítunk rá, csodáljuk, őrizzük, majd épségben visszaszolgáltatjuk, és közben emberek tucatjait vonjuk a wabi bőbkörébe általuk!(y)
 
A GA teljesen felkészülten várja a kiállítandó wabikat a 25-i héten, odaadóan, szakszerűen gondoskodnak róluk - amit ezúton is előre köszönünk-, az elsejei zárásról és miegymásokról időben tájékoztatunk mindenkit.
Tehát, küldjed nyugodtan, mert várjuk, számítunk rá, csodáljuk, őrizzük, majd épségben visszaszolgáltatjuk, és közben emberek tucatjait vonjuk a wabi bőbkörébe általuk!(y)
Így már meg vagyok nyugodva. :)
Alig várom a szeptember elsejét :ROFLMAO:
 
Én főleg. Egy hétig olyan helyen lesz a wabim, ahol hozzáértők ápolják, gondozzák. Olyan lesz ez a gömbnek, mintha vakáción lenne nyaralni, és felfrissülve, kipihenve tér majd vissza hozzám.:love:
 
Üdv!
Én 08.25.-én olyan 12:00 körül érek majd fel elvileg kettő alkotással.
És akkor persze a következő szombaton is megyek értük de akkor lehet hogy zárás előtt csusszanok be.
Nem tudom hogy esetlegesen az elsejei összejövetel az délután lenne e vagy a bolt nyitva tartása alatt ?
Ez csak azért érdekes mert szombaton folyamatosan dolgozom és nem tudnék felérni csak zárásra.
 
Üdv!
Én 08.25.-én olyan 12:00 körül érek majd fel elvileg kettő alkotással.
És akkor persze a következő szombaton is megyek értük de akkor lehet hogy zárás előtt csusszanok be.
Nem tudom hogy esetlegesen az elsejei összejövetel az délután lenne e vagy a bolt nyitva tartása alatt ?
Ez csak azért érdekes mert szombaton folyamatosan dolgozom és nem tudnék felérni csak zárásra.

Az elsejei programok és azok időpontjai még szervezés alatt.
Te például -a workshopon túl-milyen programot tudnál elképzelni 1-jén, akár a boltzárást követően?

@Nigro ígért a programhoz tartozó hivatalos topikot, ott majd mindenki időben értesülhet a készülő eseményről, azok pontos menetéről.
 
Back
Oldal tetejére