• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HWA - WabiScapers

Engedtünk a nyomásnak, összedobtunk mi is valamit. Nem versenyzési szándékkal, ha sikerül életben tartani a bemutatóig, elvisszük (a tál formája nem túl optimális, de meglátjuk). Túl sok fantáziát nem tettünk bele, volt egy egész mutatós kő itthon, körbeültettük mindenféle gazzal :D
IMG_20180722_110103.jpg
IMG_20180722_110149.jpg
 
Engedtünk a nyomásnak, összedobtunk mi is valamit. Nem versenyzési szándékkal, ha sikerül életben tartani a bemutatóig, elvisszük (a tál formája nem túl optimális, de meglátjuk). Túl sok fantáziát nem tettünk bele, volt egy egész mutatós kő itthon, körbeültettük mindenféle gazzal :D
View attachment 59822
View attachment 59821

Ez a formájú tál ideális arra, hogy körben kifussanak, kibukjanak belőle a növényk, mint ez zuhatag, és nektek ez menne is.;)
A kiállításra mindenképp számolunk vele, versenyezni szerintem sem kell mindenkinek.
A látogatók pedig láthatják, mennyi idő alatt melyikkel meddig lehet eljutni.(y)
 
Örülnék, ha majd egymás után/mellé felkerülne kép a két “fenyőfás” wabiról!
@Luigi13 és @sztanotomi egy-egy verziója hasonló, ám mégis más típusból kiindulva.
Nagyon kiváncsi lennék a kétféle scapre.:pompous:
 
1. @star67: The gift of @killer
2. @Dukenukem : A Whiskey-s wabi, Skull of the BloodDeer, Gömb-Wabi, Why is the rum gone?, F&F wabi gömb. View attachment 59710
3. @gabesz30 : Rocky Forest
4. @Zuzmi : Sphere of life II.
5. @Szella: Cézár kocka és Zöld oázis
6. @evavigh : Inner Peace
7. @sztanotomi : Watertown Wabi; és estleg Cliffside
8. @Luigi13 : Harmony

Keddig jó lenne látni, mennyi wabival számolhatunk a kiállításon, mekkora hely kell majd, mennyi lámpa, stb.
Tehát, aki még hezitál, az kedd délutánig még feltétlenül írja be magát a listára.
Köszi:notworthy:
 
Kész lett a Cliffside. Huhhh 3 napja vártam az ültetést. :facepalm: De a család mindig kitalált valami sos fontos mostazonnal menjünk és csináldmeg rögtön dolgot. :D
Majd holnap naplózom.
View attachment 59828

Ez nagyon egyedi lett. (y) Minden szinten, szinte minden!:love:
Nagyon kíváncsi leszek, melyik “emelet” mit mutat majd?
Reméljük, egy hónap alatt szépen kiforrja majd magát.
 
Mennyire király már! A lámpa is, persze, meg főleg a gombóc, hogy csak így kikapod, aztán oda teszed, ahová akarod. Könnyebb nyírni, variálni, mintha stabilan be lenne ültetve valahová.
Szuper!(y)

Nagyon remélem, hogy hamarosan találkozunk és élőben is megcsodálhatjuk.:D
 
Viszont van még egy Zsoltunk, és most nem @Etelére célzok, aki ugye Attila, hanem @zsolt240 , akinek viszont tutira van egy profi wabija!:love:

sajnos beütött amitől mindig féltem, egy hirtelen jött utazás miatt a családra hagytam a wabi ápolást, nem kellett volna, aranyosan öntözték, de szinte semmi nem élte túl :-(

így csak hasznos tanáccsal tudok hozzájárulni a tervezett kiállításhoz, egy wabi akár 1 hétig is kibírja lefóliázva, de senkinek ne adjátok át a gondozást ...

szóval szeptemberben újratelepítés...
 
Viszont van még egy Zsoltunk, és most nem @Etelére célzok, aki ugye Attila, hanem @zsolt240 , akinek viszont tutira van egy profi wabija!:love:
sajnos beütött amitől mindig féltem, egy hirtelen jött utazás miatt a családra hagytam a wabi ápolást, nem kellett volna, aranyosan öntözték, de szinte semmi nem élte túl :-(

így csak hasznos tanáccsal tudok hozzájárulni a tervezett kiállításhoz, egy wabi akár 1 hétig is kibírja lefóliázva, de senkinek ne adjátok át a gondozást ...

szóval szeptemberben újratelepítés...
Látod Csilla így menj biztosra a Zsoltokkal...
Én legalább nem bíztam másra a wabi kinyírását.
Szeptemberben talán nekem is lesz időm/hangulatom összerakni egyet, majd csinálunk egy Zsolt wabi versenyt ;)
 
sajnos beütött amitől mindig féltem, egy hirtelen jött utazás miatt a családra hagytam a wabi ápolást, nem kellett volna, aranyosan öntözték, de szinte semmi nem élte túl :-(

így csak hasznos tanáccsal tudok hozzájárulni a tervezett kiállításhoz, egy wabi akár 1 hétig is kibírja lefóliázva, de senkinek ne adjátok át a gondozást ...

szóval szeptemberben újratelepítés...

:(:cry:
 
Back
Oldal tetejére