• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HWA - WabiScapers

Medencés parti :D,ja és @Nigro sült kolbászai :joyful:
Viccet félre téve Én már annak is örülök majd hogy kiállíthatom sok ember szem láttára a műveket és egy jót tudunk majd beszélgetni,nem kell semmi extra,csak mi :)

Kolbászsütés a kertben tőlem is +1 like!(y)

Arra gondoltam, hogy mivel a kiállítás célja azon túl, hogy megmutassuk, ki mit alkotott, hogy minél több embernek kedvet csináljunk a wabizáshoz.
Az egyértelmű, hogy mi végre jót tudunk dumcsizni, eszmét cserélni a tálainkról, gömbjeinkről, de mivel lehetne még több embernek kedvet csinálni ahhoz, hogy ebbe belevágjon?
Mint pl. a workshop, ahol pár könnyen beszerezhető alapanyag segítségével fél óra alatt elkészíthető egy alkotás, közben persze tanácsokkal, ötletekkel.

De lehetne verseny, amolyan wabi scaper-day! Vagy aki nézte annak idején a főzős versenyeket: Ready! Steady! Cook!
30 perc alatt párhuzamosan 3 ember (önkéntes wabi klubtag :love:) elkészít egy wabit: egy tálat, egy gömböt, egy tányért pl., ami a végén megmutatja, ugyanabból mennyire különböző dolgokat lehet összevarázsolni, csak a képzelet szab határokat!
(GA-ból kérünk előző napi nyesésből, karbantartásból lehullott maradékot, vagy magunk is összedobunk otthonról ezt-azt, esetleg kunyizunk egy-egy doboz zselést és hajrá!)
Gyűjtünk előtte többféle szárazföldi mohát, és azt ott kőre, fára lehetne rendezni, mint @tsokee poharai anno. Mennyi szépek voltak!;)

Egyéb hasonló ötlet?
Bármi, ami még izgalmasabbá teheti az eseményt?
 
Még egy ötlet eszembe jutott: ami ott a workshopon készül, azt a végén kisorsolhatnánk a közönségszavazók között, vagy a nyitó bulin nagy sikere volt a tombolának is.:brb:

Azért remélem, más is ötletel majd!:rolleyes:
 
Ez egy remek alkalom lehetne arra is, hogy össze lehessen élőben hasonlítani a növényeket submers és emers formájukban, mert meglepően más külsőre képesek. 1-1 wabi mellé oda lehetne rakni mondjuk poharakban vízben a benne felhasznált növényekből.
 
Ez egy remek alkalom lehetne arra is, hogy össze lehessen élőben hasonlítani a növényeket submers és emers formájukban, mert meglepően más külsőre képesek. 1-1 wabi mellé oda lehetne rakni mondjuk poharakban vízben a benne felhasznált növényekből.

Jó ötlet!(y)
Az én tripartitám lenne a harmadik út, mert olyan formában, mint nálam, se víz alatt, se víz fölött nem látott még senki!:LOL:
 
Hmmm ez mellőlünk kizárásra kerül,az biztos :hilarious:
Briliáns (y)(y)

Szerintem épp, hogy befér a mezőnybe, olyan király wabikat rakott itt össze mindenki :)


Kicsit sokkolni fogod a tömeget.:jawdrop:

Apropó, Te mestere vagy a Quick scape készítéseknek, esetleg lennél az egyik, aki a szeptember 1-jei záró napon "összedob" az érdeklődő és tanulni vágyó közönségnek egy wabit?:whistle:

Ez komoly? Nagy megtiszteltetés lenne:)
 
Aki Mátén kívül még kedvet és késztetést érez, nagyon örülnék, ha lenne még két-három-bármennyi vállalkozó szellem, aki a workshop vagy más esemény résztvevője lenne 1-jén, a záró napon.

@Dukenukem?
@keszalvo? Te profi wabi-golyó készítő vagy!
@Zuzmi? Törött maradékból új alkotása pár perc alatt:Főnix-projekt.
@Luigi13? Bucefajták, amik bírják és jók wabiba?
@tsokee? Mohák pohárban? Növények víz alatt és fölött!
@sztanotomi?
@zsolt240? Bonsai, mint wabifa?
@ezsolt80? Az új falra ragasztós scape-ed is lehetne pl.wabi-polc!
@evavigh?
@Szella?
@SMAdrián?
@......

Ki mit vállalna szívesen?:geek:
 
Aki Mátén kívül még kedvet és késztetést érez, nagyon örülnék, ha lenne még két-három-bármennyi vállalkozó szellem, aki a workshop vagy más esemény résztvevője lenne 1-jén, a záró napon.

@Dukenukem?
@keszalvo? Te profi wabi-golyó készítő vagy!
@Zuzmi? Törött maradékból új alkotása pár perc alatt:Főnix-projekt.
@Luigi13? Bucefajták, amik bírják és jók wabiba?
@tsokee? Mohák pohárban? Növények víz alatt és fölött!
@sztanotomi?
@zsolt240? Bonsai, mint wabifa?
@ezsolt80? Az új falra ragasztós scape-ed is lehetne pl.wabi-polc!
@evavigh?
@Szella?
@SMAdrián?
@......

Ki mit vállalna szívesen?:geek:
Én kihagyom, mert nincs olyan helyzetbe. Ez a meleg elégé megviseli a mohákat. Nem beszélve arról, hogy még át is kellene helyezni egy normális üvegben.
 
Én kihagyom, mert nincs olyan helyzetbe. Ez a meleg elégé megviseli a mohákat. Nem beszélve arról, hogy még át is kellene helyezni egy normális üvegben.

1 teljes hónapod van rá!
Nem verseny lesz, hanem kiállítás, ahol a cél, hogy rengeteg alakú, állapotú, stílusú, fejlődési ciklusban lévő wabit láthassanak a látogatók!
 
Back
Oldal tetejére