• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HUGO 54l növényes akváriuma

pfffúúúú de aljas egy hatásvadász kép. ;)

Nagyon szép lett gratula.

A kis ágaskodó szálak Hydro verticillata? Nem szeretem ezt a növényt, de nálad valami zseniálisan mutat. :clap:

Remélem bedobod egy-két versenyre? :angel:
 
Köszönöm szépen! Próba képet csináltam, kiváncsi voltam mit szóltok hozzá :) Tettem be hátra egy kis neon lámpát,hátha dob valamit a képen.
viktorlantos said:
pfffúúúú de aljas egy hatásvadász kép. ;)

Nagyon szép lett gratula.

A kis ágaskodó szálak Hydro verticillata? Nem szeretem ezt a növényt, de nálad valami zseniálisan mutat. :clap:

Remélem bedobod egy-két versenyre? :angel:

Igen Viktor ezek a kis szálak Hydro verticillata, direkt nem vágtam vissza, csak nem gondoltam volna hogy ilyen magasra nő és ilyen nagy leveleket hoz :eek:
 
De szuper... Tényleg hatásvadász kép ,de eszméletlen jó hangulatot áraszt :thumbup: :clap:
Nagyon szép akva :!:
 
Ezt nevezem, nagyon szép, mohás sziklák, hydrocotyle-t nagyon jól eltaláltad, a talaj szép dimbes dombos, egyszerűen csodálatos!! :clap: :thumbup: :eek:
Nagyon nagy gratula! :thumbup:
 
Ismét víz csere.
11232835_200a2b22768d12b0834710025f3e4a81_m.jpg
 
Hát ez nem semmi. :shock: Simán elmehetne Amano galériájába ;) Dobd be a versenyekre, szerintem jó helyezést érhetnél el ;)
 
Nagyon jól néz ki :thumbup:

A flow-val nincs gondod?
Hogy oldottad meg, hogy nem kavarta fel a manado-t?
Olyan sokat visszafog a külső reaktor?
 
Köszönöm!
Gabika said:
A flow-val nincs gondod?

Egyáltalán nincs gond a flow-val. Így hogy hátul van az esőztető teljesen bejárja az áramlás az egész akit.

Gabika said:
Hogy oldottad meg, hogy nem kavarta fel a manado-t?

Hát az elején voltak gondok :D Az áramlás kicsit átrendezte a betervezett összképet, így az elején vissza vettem a szűrő csapjait. De ahogy növények elfoglalták a nekik szánt területet teljes gázra kapcsoltam a szűrőt! ;)

Gabika said:
Olyan sokat visszafog a külső reaktor?

Az tény hogy fog vissza a szűrőn a reaktor, de így is megfelő a teljesítmény! :thumbup:
 
HUGO said:
Nagyon-nagyon gondolkodom rajta! :cool:

szerintem ne gondolkodj. hajrá!

jópofa ez a tányérok alól készült fotó. ezt a növényt nálad előkelőbben nem láttam még prezentálni. :thumbup:
 
Köszönöm Viktor!
Csak még egy jó fényképező kellene hogy versenyképes képeket tudjak csinálni.
 
Back
Oldal tetejére