• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HUGO 54l növényes akváriuma

Nyírás és vízcsere után.
10706241_ad409243748e471430b7b4331cd69b50_m.jpg
 
Nagyon szép :thumbup:
Pü.ben nem küldenéd el a címet honnan kerítettél átlátszó csöveket az akváriumhoz? :)
 
Daníí said:
Nagyon szép :thumbup:
Pü.ben nem küldenéd el a címet honnan kerítettél átlátszó csöveket az akváriumhoz? :)
Köszönöm szépen.
Az csövek a tetra szűrővel együtt van.
 
Nagyon baba kis fotó. Legközelebb ha tudod küld meg egy kis háttérfénnyel, hogy jobban leugorjon a képről a növényzet. Most a sötét háttér kicsit elviszi a szemet.
 
Garantálok, baromira tetszik! Olyan kis szépséges, mennék is érte, hogy beállíthassam saját hajlékomba, bár kötve hiszem, hogy szó nélkül elrohanhatnék vele :)
Baró kis mohos követeg. :thumbup:
 
KaZe said:
Garantálok, baromira tetszik! Olyan kis szépséges, mennék is érte, hogy beállíthassam saját hajlékomba, bár kötve hiszem, hogy szó nélkül elrohanhatnék vele :)
Baró kis mohos követeg. :thumbup:
Köszönöm KaZe!
Ha hozod a 400-as aksidat, akkor viheted! :lol:
 
EZ valami brutális :D De tényleg, visszanéztem a régebbi képeidet is, érdemes lenne egymás mellé rakni és megnézni a változásokat. A moha, mint valami "szörny" szó szerint megette a szikládat :D
 
Nagyon szép az akváriumod, gratu :thumbup:
És lehet nem mondtam még, de a háttérben suhanó nannostromusok is gyönyörűek :thumbup:
 
Köszönöm szépen mindenkinek!
Jávai moha iszonyatosan szép növény, csak nagyon babrás. Mindanhova benyomul nagyon nehéz kordában tartani. Ami az útjába kerül azt teljesen benövi :crazy:

viktorlantos said:
Nagyon szép az akváriumod, gratu :thumbup:
És lehet nem mondtam még, de a háttérben suhanó nannostromusok is gyönyörűek :thumbup:

Imádom ezeket a kis "dögöket"! :D
 
Ez, valami csodálatos! Ahogy felénk mondják: "Tyű, a mindenit! Nézze meg az ember!" :thumbup:
Kicsit olyan nekem, mint egy fotó egy távoli galaxis földszerű bolygójáról... döbbenet!
 
Back
Oldal tetejére